Coin Rehberi

Celsius (CEL) Yorum ve Tahminleri 2021

ABONE OL:

2021 yılının dikkat çekici alt coinlerinden bir tanesi ile karşınızdayız. CEL, an itibarıyla dolar seviyesinde seyrediyor ancak 2021 yılı tahminlerine bakıldığında uzun vadede pek de tercih edilesi bir dijital varlık olmadığını net bir şekilde görebiliyor ve söyleyebiliyoruz. 2021 yılı sonun da 4.61 Dolar seviyesinde seyredeceği ön görülüyor. 3 yıllık süreç baz alındığında ise ilginç bir tahmin karşımıza çıkıyor ve 33 Dolar gibi bir değerden söz ediliyor.

Celsius (CEL) Nedir?

Tamamen şeffaf bir blok zincir tercihinde bulunan ve geleneksel bankacılığın eksiklerini dijital dünyada kapatmayı hedefleyen bir ekosistem olarak tanımlamak mümkün… Finansal hizmetlerin topluluğa hitap ve hizmet etmesi gerektiğini düşünüyor ve çalışmalarını da yine bu doğrultuda yerine getiriyorlar.

Celsius (CEL) Güvenilir mi?

Alt coin listesinde yerini almaya devam eden CEL, güvenilir varlıklardan biri. Özellikle sektördeki boşluğu ve açıkları tespit ederek kapatıyor olması bu varlığı daha dikkat çekici hale getiriyor. Fakat bu yıl yatırım yapacaklar için pek de doğru bir tercih olmayabilir. Analistlerin yorumları bunu işaret ediyor.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  FUD Nedir? Ne İşe Yarar?

Celsius (CEL) Yorum

Yükseliş eğilimi devam ederken 2021 yılı sonu için çok da olumlu yorumlar mevcut değil. Şu an CEL dikkat çekici bir seviyede ancak yıl sonuna gelindiğinde 2 Dolar gibi bir düşüş yaşayacağı ön görülüyor. Yazımızın başında analistlerin fiyat tahminlerini sizinle de paylaştık ve bu doğrultuda yatırım yapmanız kesinlikle daha doğru ve daha sağlıklı olacaktır.

Celsius (CEL) Fiyat Grafiği

Şu an itibarıyla Dolar seviyesinde yer alıyor. Fiyat bilgisi güncel değil ve değişiklik göstereceği gerçeğini de unutmamak gerekiyor.

Analistlerden 2021 Celsius (CEL) Yorumları

CEL, Dolar seviyesinde karşımıza çıkıyor ve yıl içerisinde dalgalanmalara tanıklık edeceğiz. An itibarıyla bir yükseliş söz konusu ancak yıl sonuna gelindiğinde bu seviyenin çok daha altında olacak. Yatırımcılar için 3 yıllık süreçte karlı bir tercih olabilir ancak 2021 için doğru bir tercih olmayacağını düşünüyoruz.

Celsius (CEL) Fiyatı 2021

Bizler bu yazıyı yayına alırken Dolar gibi bir değer karşımıza çıkıyor. Güncel fiyat bilgisi için sizler de fiyat tablosuna göz atabilirsiniz.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Stacks (STX) Yorum ve Tahminleri 2021

Celsius (CEL) Hakkında Kullanıcı Yorumları

  • CEL, bu yıl tercih edeceğim dijital varlıklardan biri kesinlikle değil. Analistlerden tek bir olumlu yorum duymadım. Sabırlı davranamıyorum.
  • 2021 yılı sonunda büyük düşüş yaşanacak ve hem ekosisteme hem de bu varlığa ne yazık ki güvenemiyorum.

Celsius (CEL) İnceleme

2021 yılı CEL için pek de iyi geçmeyecek gibi görünüyor. En azından analistlerin yorumları bunu işaret ediyor. 3 yıllık gelecek tahminine bakıldığında ise 30 dolar gibi ütopik bir rakamdan söz ediliyor. Kripto para piyasasında bu tür ilginç tahminlere alıştık diyebiliriz. Eğer risk almayı seviyorsanız ve sabırlı bir yatırımcı olduğunuzu düşünüyorsanız CEL ile devam edebilir ya da tanışabilirsiniz. Fakat 2021 yılı için doğru bir tercih olmayacağını ön görüyoruz. Yine analistlerin büyük bir kısmı da yorumlarını buna benzer şekilde yapmaya devam ediyorlar.

Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu