Analizler

Chainlink Fiyat Tahmini: Fiyat Yüzde 40 Artabilir

Chainlink fiyatı, önemli bir teknik seviyenin üzerine çıkarsa LINK/USD çifti 45 dolara yükselebilir. Chainlink fiyatı, Nisan ayında yaşadığı keskin düşüşün ardından toparlanmaya devam ediyor. 30.56 dolarlık mevcut fiyat 31.40 dolarlık ilk önemli trend direncinin hemen altında. Mevcut hareket LINK/USD’yi bu trendin üzerine çıkarabilirse büyük bir ralli başlayabilir.

Chainlink nedir?

Chainlink, blok zincirlerinin zincir dışı verilere erişmesine izin veren bir blok zinciri katmanıdır. Chainlink, akıllı sözleşmelerin çok fazla ihtiyaç duydukları önemli gerçek dünya bilgilerine güvenli bir şekilde erişim sunar.

Şu anda, Chainlink’in 13 milyar dolarlık bir piyasa değeri var. Böylece LINK tokeni piyasa değerine göre dünyada en büyük 12. en büyük kripto para konumunda.

Chainlink Fiyat Tahmini

Chainlink Fiyat Tahmini: Fiyat Yüzde 40 Artabilir –

4 saatlik grafik LINK’in 10 Mayıs’ta tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 53.15 dolar ulaştığından beri LINK/USD’nin düşüş eğiliminde olduğunu gösteriyor. Bununla birlikte, uzun vadeli düşüş trendi yakında yerini kısa vadeli yükseliş trendine bırakabilir.

Nisan ve Mayıs aylarındaki kripto para birimi düşüşü LINK/USD fiyatında %70’lik bir düşüşe neden oldu. 23 Nisan’da Chainlink fiyatı 15 dolara düştüğünde ise LINK dip yaptı. Bundan sadece bir hafta sonra ve LINK fiyatı iki katından fazla arttı. Ancak, fiyat şimdi toparlanma başladığından beri LINK tokeni en büyük sınavıyla karşı karşıya gibi duruyor.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Yatırımcılar Tezos, Chainlink ve Dogecoin gibi Altcoinlere yatırım yapmalı mı?

Grafikte, 31,50 dolarda azalan bir trend çizgisi görebiliriz. LINK bu seviyeyi kırmak için daha önce denemelerde bulundu ama başarısız oldu. En son deneme dün gerçekleşti ve Chainlink fiyatı 32.68 dolardan geri döndü.

Chainlink bu direnci kesin bir şekilde kırarsa bazı teknik satın alımları çekebilir. Bu arada nakde geçen yatırımlar ralliyi kaçırma korkusuyla muhtemelen fiyatı yüksek seviyelerde tutacaktır. Böylece Chainlink’in ilk hedefi 44,70 dolardır, bu seviye mevcut fiyattan yaklaşık %45 daha yukarıdadır.

Ancak, fiyatın yukarı yönlü kırılma yapmayabilir. Bu durumda, fiyat mayıs ayının en düşük seviyelerinden gelen yükselen trend çizgisinde destek bulabilir. Bu destek seviyesi şu anda 28,40 dolardadır ve bunun altında bir kırılım olursa Chainlink’de yükseliş görünümümü olumsuz etkilenecektir.

İlgili İçerik: Chainlink (LINK) Nasıl Alınır? 5 Adımda Satın Alma Rehberi

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu