Anasayfa Analiz Chainlink Fiyatı 7 Doları Tırmandı: Yeni Ralli Gelir Mi?

Chainlink Fiyatı 7 Doları Tırmandı: Yeni Ralli Gelir Mi?

Analiz

Chainlink (LINK) fiyatı için sırada ne var? Uzmanlar popüler altcoin için hangi seviyelere dikkat çekiyor olabilir? Hepsi şimdi tüm detaylarıyla Koinbox'ta...

Chainlink Fiyatı 7 Doları Tırmandı: Yeni Ralli Gelir Mi?

Chainlink'in Chainlink (LINK) fiyatı 7,00 doların üzerinde hız kazanıyor. 7,35 dolar ve 7,50 dolar direnç seviyelerini aşarsa fiyat daha da yükselebilir.

  • Chainlink fiyatı olumlu işaretler gösteriyor ve ABD doları karşısında 6,50 dolardan yükseliyor.
  • Fiyat 7,00$ seviyesinin ve 100 basit hareketli ortalamanın (4 saat) üzerinde işlem görüyor.
  • LINK/USD ticaret çiftinin 4 saatlik grafiğinde 6,65$ yakınındaki destekle oluşan büyük bir yükseliş trendi çizgisi var.
  • Fiyat, 7,35 dolarlık direnç bölgesinin üzerinde yükseliş ivmesi kazanabilir.

Kısa vadeli bir aşağı yönlü düzeltmenin ardından Chainlink (LINK) fiyatı, ABD Doları karşısında 6,45 dolar seviyesinin yakınında destek buldu. 6.458 dolar civarında bir dip oluştu ve sektör liderlerinin aksine fiyat yeni bir artış başlattı.

6,65 dolar ve 6,90 dolar direnç seviyelerinin üzerinde net bir hareket oldu. Fiyat, 7,36 dolardan 6,458 dolara kadar olan düşüş hareketindeki %50 Fib geri çekilme seviyesinin üzerine çıktı. Chainlink (LINK) fiyatı şu anda 7,00$ seviyesinin ve 100 basit hareketli ortalamanın (4 saat) üzerinde işlem görüyor.

LINK/USD ticaret çiftinin 4 saatlik grafiğinde 6,65$ yakınındaki destekle oluşan büyük bir yükseliş trendi çizgisi de var. 

Chainlink Fiyatı 7 Doları Tırmandı: Yeni Ralli Gelir Mi?

İlk büyük direnç 7,35 dolar bölgesine yakın. 7,35 doların üzerinde net bir kırılma, muhtemelen 7,50 dolar ve 7,85 dolar seviyelerine doğru yeni bir yükseliş başlatabilir. Bir sonraki büyük direnç 8.00$ seviyesinin yakınında, bunun üzerinde fiyat 8.80$'ı yeniden görebilir.

Olumsuz Senaryolar Neler?

Chainlink'in fiyatı 7,35 dolarlık direnç seviyesinin üzerine çıkamazsa, aşağı yönlü bir düzeltme olabilir. Aşağı yönlü ilk destek 6,90 dolar seviyesinin yakınında.

Bir sonraki büyük destek 6,65 dolara yakın. Daha fazla kayıp, fiyatı kısa vadede 6,00$ seviyesine doğru yönlendirebilir. Dikkatli olmakta fayda var.

Teknik Göstergeler:

4 saatlik MACD – MACD yükseliş bölgesinde ivme kazanıyor.

4 saatlik RSI (Göreceli Güç Endeksi) – RSI şu anda 50 seviyesinin üzerinde.

Ana Destek Seviyeleri – 6,90$ ve 6,65$.

Ana Direnç Seviyeleri – 7,35$ ve 8,00$.

Kaynak: NewsBTC

Chainlink Fiyatı 7 Doları Tırmandı: Yeni Ralli Gelir Mi? içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
BitTorrent (BTT) Nedir, Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
En İyi ve Güvenilir Kripto Para Borsası Hangisi?
Rehber Hüseyin Özlan