Altcoin HaberleriKripto Para Haberleri

Sıcak gelişme! Chainlink’de (LINK) beklenen yükseliş başladı!

ABONE OL:

Chainlink (LINK) fiyat hareketi son zamanlarda hiç iç açıcı değildi ve altcoin sonra zamanlarda çok fazla satış baskısı altında kaldı. Altcoin’den çıkan paranın büyüklüğü yüzünden LINK fiyatı haftalar önceki 20 dolarlık en yüksek seviyesinden bugünkü en düşük seviye olan 7,80 dolara kadar geriledi. Bugün görülen keskin düşüş hareketi altcoinin eski boğa makro piyasa görünümünün gücünü azalıyor. Daha önce LINK’in benzer hareketler sergilediği görülmüştür ve kripto paranın rallisine devam edebilmesi için sadece zaman gerekiyor.

Şu anda ise LINK keskin bir ralli ile günlük en düşük seviyesi 7,47 dolardan yükselişe geçerek 9,47 dolara kadar yükseldi. LINK günlük olarak %24’e yakın değer kazandı ve ralli hala devam ediyor. 

www.tradingview.com/symbols/LINKUSD/

Şu anda çoğu kişi LINK’in aşırı fazla satıldığına inanıyor. LINK özellikle çok kritik bir destek seviyesine dokunduğundan dolayı artık kripto para yatırımcılar diplerden almaya başladı ve ilerleyen günlerde fiyat daha da artabilir. Kripto paraya ait açık pozisyonlar ise son günlerde yükselmeye başladı.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Kevin O'Leary: Bitcoin gerçek para değil

Analiste göre LINK güçlü bir ralliye başlayabilir

LINK’in kısa vadeli durumuna ek olarak bir analist altcoinin kritik destek seviyesinden sekeceğini söyledi. Calmly adlı analist LINK fiyatının en mantıklı desteğine gerilediği için LINK’e uzun vadede gireceğini söyledi.

Chainlink’in şu anki fiyat hareketi genel kripto para piyasasından bir bakıma ayrılmış duruyor. LINK fiyat hareketi ilerleyen günlerde Bitcoin ya da diğer büyük Ethereum fiyatı tarafından etkilenmeyebilir.

Son dakika! Binance 1 Trilyon Dolarlık Hacim Rekoru Kırdı” adlı haberimizi okumak için: https://www.koinbox.net/binance-1-trilyon-dolarlik-hacim-rekoru/

Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu