Analizler

Chainlink (LINK) Bu Haber Sonrası 30 doların Üzerine Çıktı!

ABONE OL:

Chainlink (LINK) perşembe günü yükselen bir diğer altcoin oldu. Yeni bir kurumsal benimseme hareketine bağlı olarak LINK fiyatı bugün %5,10 değer kazandı.

LINK / USD döviz kuru, Londra seansının başlarında düzeltme yapmadan önce bir önceki haftanın en yüksek seviyesi olan 30 doların üzerine çıktı. LINK’te başlayan bu yükseliş trendi büyük ölçüde, altcoin piyasasındaki daha geniş bir yükseliş trendinin bir parçası olarak geldi. ayrıca Chainlink (LINK) New York merkezli Grayscale Investments’ın dün geceki satın alma çılgınlığından da ek bir boğa hareketi kazandı.

Grayscale Chainlink’e Döndü

ByBt.com tarafından elde edilen veriler lider kripto para birimi yatırım firmasının 17 Mart’tan 1 Nisan’a kadar Grayscale Chainlink Trust’ı için 115.570 LINK tokeni satın aldığını gösteriyor. Bu satın alımın içinde Chainlink piyasasında adeta bir pompalama hareketi yaratan bugünkü 65.570 adet LINK satın alımını da içeriyor.

LINK / USD dört saatlik grafikteki teknik göstergeler paritenin yükselen bir takoz içinde işlem gördüğünü gösteriyor. Teklifler, iki farklı yükseliş çizgisi arasında dalgalanıyor ve tüccarlara, alt trend çizgisinden yapılacak her bir sıçramanın veya üst trend çizgisinden yapılacak her bir geri çekilmenin kâr elde etme zamanı olduğunu gösteriyor.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Bitcoin Fiyat Analizi 14 Nisan 2020

Bununla birlikte, Artan Yükselen Takoz aşağı yönlü ters dönüş modelleridir. Central Charts, yükseliş görünümlü yapının %80 oranında aşağı yönlü bir kırılmaya yol açtığını gösteriyor. Böyle bir düşüş olursa LINK fiyatı 25 dolara kadar gerileyebilir.

Chainlink (LINK) %37 Artabilir

FXStreet.com analisti Akash Girimath kısa süre önce Chainlink’in son derece boğa olduğunu söyledi. LINK / USD kurunun simetrik bir üçgen yapısı içinde işlem gördüğünü ve fiyatın, formasyonun üst trend çizgisi direncinin üzerine çıkması durumunda LINK’in %37’lik bir yükseliş hareketi kaydetme olasılığını artırdığını belirtti.

Akash Girimath:

30.3 doların üzerindeki yükseliş hareketi LINK’i 41.6 dolara itebilir, ancak 25 dolarlık alt trend çizgisinin kırılması fiyatın 15.7 dolara düştüğü bir satışla sonuçlanabilir.

Diğer kripto para analistleri de, LINK’in en büyük rakibi Bitcoin’e karşı artan gücünü vurguladı. Hollanda merkezli bir hisse senedi tüccarı olan Michaël van de Poppe Chainlink’de boğa olduğunu söyledi. Analist; “Bir varlığın dolar karşısındaki değeri, bitcoin karşısında da büyürse daha hızlı yükselme eğilimindedir.” dedi.

Michaël van de Poppe:

LINK büyük olasılıkla BTC çiftinde dip yaptı.

Bir kripto para birimi duyarlılık izleme hizmeti olan Santiment tarafından elde edilen zincir üzerindeki verilerde daha fazla yükseliş eğilimi olduğunun sinyalini veriyor. Santiment, 100 ila 100.000 LINK token arasında herhangi bir yerde saklanan Chainlink balina cüzdan sayısının Mart ayı boyunca arttığını ve bunun son zamanlarda daha yüksek bir satın alma hissine işaret ettiğini söyledi.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Altcoin Fiyat Analizi LTC, TRX ve VET: 3 Ağustos 2020

Santiment:

Chainlink 11 gün içinde ilk kez 30 dolarlık seviyeyi geçti, Binance’de 30 doların üzerine çıktı. Mart ayında büyük ölçüde 100 ila 100.000 LINK arasında bir LINK’e sahip olan orta ve büyük yatırımcılara dikkat ediyoruz.

Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu