Anasayfa Coin Rehberi Chainlink (LINK) Yorum ve Tahminleri 2021

Chainlink (LINK) Yorum ve Tahminleri 2021

Coin Rehberi

Chainlink (LINK) Nedir? Chainlink (LINK) Güvenilir mi? Chainlink (LINK) Yorum ve Tahminleri

Chainlink (LINK) Yorum ve Tahminleri 2021

LINK, 17.777 Dolar seviyesinden dönüş yaparak 14.1217 seviyelerine geriledi. Boğalar eğer fiyatı 17.777 üzerine taşıyabilirse sonraki süreçte 20.111 Dolar ve hatta ilerleyen dönemlerde 25 dolar gibi bir seviye ile karşı karşıya gelebiliriz. 2021 için ön görülen rakamlar bu şekilde fakat sadece bir ön görü olduğunu da bir kez daha ifade etmek gerekiyor.

Gerçek bir blockhain projesi ve asıl amacı da Paypal ve Visa gibi ödeme hizmetleri ile HSBC gibi bankalar arası blockhain köprüsü oluşturmaktır. 2015 yılında hayata geçirildi ve kısa süre içerisinde büyük şirketlerin merceği altına alındı. Yapılan yatırımlar sayesinde projenin gayet güçlü ve verimli bir şekilde ilerlediğini net bir biçimde görebiliyoruz.

Kripto para borsasında ilk 10 içerisinde yer alan ve her geçen gün piyasa değerini biraz daha arttıran LINK, pek tabi piyasanın en güvenilir varlıklarından bir tanesidir. Hali hazırda dijital paralara güvenemeyen milyonlarca insan var ancak Lınk, bu kesimden ayrı tutulması gereken bir proje ve gerçekten geleceği olan bir yatırım aracı.

2020 yılında ön görülerin karşıtı bir grafik sergileyen Link, birçok alt coin gibi 2021 yılında analistlerin en çok güvendiği tokenler arasında yer alıyor. Patlama yaşaması yani büyük bir ivme kazanması muhtemelen ve Bitcoin doğru bir hareket ile seyrettiği takdirde öyle zannediyoruz ki Link de yatırımcılarına kazandıracaktır.

23.07 Dolar olarak işlem gören Link, 1.58’lik bir düşüş yaşayarak değer kaybetmiştir ancak bu düşüşün ardından bir yükseliş bekleniyor ve 2021 yılında en çok yatırım yapılan tokenlerden biri olacağı ifade ediliyor.

Grafiği takip ederseniz eğer boğaların 17.777 üzerine taşıyabileceklerini göreceksiniz ve bu da 20.111 seviyelerini ortaya koyacaktır. Ve hatta yazımızın başında da ifade ettiğimiz gibi 25 Dolarlık seviyeye ulaşması da 2021 için yapılan tahminlerden biri ve an itibarıyla Link bu konuda gayet iyi bir ilerle kaydediyor. 

Chainlink (LINK) Yorum ve Tahminleri 2021

Boğaların hareketi ile birlikte eğer beklenen seviye eşlenirse evet bir yükseliş gerçekleşecek ve hatta yazımızın başından bu yana dile getirdiğimiz gibi 2021 yılında kazançlı bir yatırım tercihi olacağını ön görüyoruz ve bunu yalnızca bizler değil, birçok farklı analist de dile getirmeye devam ediyor.

An itibarıyla Dolar’dan işlem görüyor.

22.000 Dolar’ın üzerinde başarılı ve beklenen bir kırılma neticesinde Lınk, 24.000’in Dolar ile birlikte büyük bir yükseliş ivmesi kazandı ve bunu sürdürmeyi hedefliyor. Boğaların güçlenmesi ile birlikte 25.000 Dolar gibi yüksek bir seviyede direnç bölgesi tanımlandı ve bu da itme ile sonuçlanarak olumlu bir grafik ortaya koydu.

Kazandırmaya devam edecek gibi görünüyor ve 2021 için analistlerin yorumları da yine bu doğrultuda karşımıza çıkıyor.                 

  • Lınk benim için gerçek bir yatırım aracı. Kısa vadede olmasa da uzun vadede ondan kazanmayı hedefliyorum.
  • 2021 yılında Link yatırımlarıma devam etmeyi düşünüyorum. Bunun nedeni ise analistlerin sık sık bu alt coini işaret ediyor olmasıdır.

Kısa süreli bir düşüş sonrası yaşanacak yükseliş bekleniyor ve ön görüler bu şekilde. Geleceği olan ve aynı zamanda güven veren bir token. 2021’de takip edilmesi gerektiğini düşünüyoruz ve birçok analistin listesinde de kendine yer bulmaya devam ediyor.

Chainlink (LINK) Yorum ve Tahminleri 2021 içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(1)
  • boran boran tavsiye ederim herkese Yanıtla