Altcoin HaberleriKripto Para Haberleri

Chainlink yükselişine devam ediyor! Peki analistler bu duruma ne diyor?

Altcoin piyasasın toparlanma hareketleri görülünce tüm gözler Chainlink’e (LINK) döndü. LINK fiyatı geçtiğimiz hafta %25 oranında arttı ve 13 dolarlık direnç şu anda alıcılar tarafından sağlam bir şekidle savunuluyor. Analistlere göre Chainlink olumlu temel verileri ve teknik formasyonlar ile ilerleyen haftalarda yükselecek.

Chainlink grafiklerinde boğa modeli var

Chainlink geçen hafta diğer altcoinlerle birlikte düşüşe geçtikten sonra kısa vadeli yükseliş trendine girdiğinden dolayı analistler LINK hakkında boğa yanlısı olduklarını söylüyor.

Ledgerstatus adlı kripto para analisti dün aşağıdaki grafiği paylaştı. Analistin grafiği LINK’in kısa vadede yükselen üçgen modeli yaptığını gösteriyor. Bir yükselen üçgen modeli yükseliş trendlerinde görülen boğa sinyalidir. İlgili varlık, buradan Chainlink üçgenin üst direncinin kırarsa fiyat keskin bir şekilde yükselebilir. Chainlink teknik analiz kurallarına göre işlem görürse ve üçgen direnci kırılırsa yükselişe geçerek fiyat 15 dolara çıkacaktır.

Chainlink yükselişine devam ediyor! Peki analistler bu duruma ne diyor? –

https://www.google.com/finance

İlerleyen günlerde altcoinlerin yükselişe geçeceğini gösteren diğer verilerde vardır. Bir kripto para analisti kısa süre önce Uniswap’ın likidite madencilik döneminin sona ereceğini söyledi. Bu olay ile piyasaya 1,1 milyar dolarlık Ethereum girmesi bekleniyor. Piyasa girecek bu Ethereum’ları bazı kişiler elinde tutacak olsa da çoğu analist Ethereum’un altcoin almak için satılacağına inanıyor. Chainlink’de en popüler kripto paralardan olduğundan dolayı yeni para akışı LINK’in 15 dolara çıkması için destek görevi görebilir.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  USDC Yarın Kraken Listelerine Katılacak

Santiment: Chainlink’de boğa sinyaller var!

Kripto para analiz firması Santiment, Chainlink temellerinde boğa sinyalleri olduğunu söyledi. Santiment:

Github verilerine göre LINK’de geliştirme aktiviteler yükseliyor. Genel olarak Chainlink gibi projeler geliştirme takımında olumlu sonuçlar elde ederlerse bu varlığın uzun ömürlülüğü ve sürekliliği için çok olumlu bir haberdir.

Chainlink yükselişine devam ediyor! Peki analistler bu duruma ne diyor? –

Chainlink geliştirilmesindeki bu artış LINK’in kullanım alanlarının artacağını ve böyle fiyatların yükselişe geçeceğini göstermektedir. Kısa süre önce Chainlink, LINK tokeninin yeni kullanım alanlarına katılması için birkaç ortaklığa imza atmıştır. Örneğin yeni bir DeFi protokolü Chainlink Oracle’larını kullanacağını söyledi.

“Vitalik Buterin: Ethereum 2.0 Staking ödülleri değişecek!” adlı haberimizi okumak için: https://www.koinbox.net/vitalik-buterin-ethereum-2-0-staking-odulleri-degisecek/

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu