Kripto Para Haberleri

Changpen Zhao: “Kripto Paraların %95’i bu Döngüde Yükselmeyecek”

Kripto paralar, Bitcoin’in son haftalarda toplanamamasını görmezden geldi. Bitcoin’in Haziran ayının başından bu yana performansı diğer önde gelen kripto paraların gerisinde kaldı.

TradingView BTC fiyat: http://tradingview.com/symbols/BTCUSD/

Son zamanlarda altcoinleri daha iyi performans göstermesi ile belirli bir tüccar grub “alt sezonu” geldiğini iddia ediyor. Kripto para araştırma firması Blockfyre’in baş teknik analisti:

“Bunun alt sezonu olduğuna inanmayan insanlar var. DOGE’a bakın. BTC hakimiyetine bakın. 3 yıllık trend kırıldı, 900 günde ilk kez büyük lower high’lara ve lowler low’lara ulaşıldı. Robin Hood ve Tik Tok’da perakende satışlarına bakın. Hazırlanmak gerekiyor. 2017’nin tekrarı geliyor. Kriptolar giderek daha fazla ilgi topluyor.”

Bir alt sezonu, sektördeki altcoinlerin Bitcoin’den daha iyi performans gösterdiği zamandır. Bu tür bir alt sezonu en son BTC hakimiyetinin yaklaşık %34’e kadar düştüğü 2017 ve 2018’de görüldü.

Binance CEO’su Changpeng Zhao, tüm altcoinlerin yükseleceği düşüncesinin çok iyimser olabileceğini öne sürdü.

Changpen Zhao: Tüm Kripto Paralar Yükselmeyecek

Birden fazla altcoin, şu anda yükseliş trendinde. Cardano, Dogecoin, Vechain, Icon, Cosmos, 0x gibi altcoinler bunların bir örneğidir.

Changpeng Zhao, tüm altcoinlerin aynı kaderi paylaşmayacağını iddia etti. Piyasa koşullarına yanıt veren Binance’ın CEO’su:

“Sonraki alt sezonu sırasında tüm altcoinler yükselmeyecek. Eğer bir proje 3 yıldır var ama gösterecek bir şeyi yoksa, o zaman bu projenin daha fazla sunabileceği bir şeyi yoktur.”

Orijinal tweetine bir cevap olarak Zhao, projelerin %95’inin bu önümüzdeki döngü boyunca yüksek bir fiyat artışı görme olasılığının düşük olduğunu belirtti.

“Bitcoin ile İlgileniyorsanız Bu Döngüleri Bilmeniz Gerekiyor” adlı rehberimizi okumak için: https://www.koinbox.net/bitcoin-ilgi-bu-donguleri-bilmeniz-gerekiyor/

Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu