Changpeng Zhao hakkında suçlamalar!

1 Dakikada Okunabilir


Binance CEO’su Changpeng Zhao, birçok farklı konu ile karşı karşıya ve kendisi popüler bir isim olmasından ötürü her konu ile ayrı ayrı ilgilenmek zorunda. Geçtiğimiz ay, borsa 41 milyon dolar kadar bir hack saldırısının kurbanı oldu ve milyonlarca doların geri onarılması 40 gün kadar bir süre alacak. Bu hacklenen miktar Binance’ı asla zorlayacak bir miktar değil ve herhangi bir ödeme güçlüğüne sebep olmadı.

Şimdi, ise bazı iddialar var ve Binance CEO’su Changpeng Zhao, yaptıkları ile çeşitli kripto para birimlerinin “pompalanmasına ve boşaltılmasına” neden olma suçlaması ile karşı karşıya. Bu iddialara, önde gelen kripto para birimi yatırımcısı ve analist olan DonAlt, Twitter’da 98.000’den fazla takipçisi bulunması ile gündemdeki büyük çaplı yerini korumakta.

CZ hakkında birçok iddia var ancak bunlar kesin olarak kanıtlanmış değil. 

İddialar Binance CEO’su Changpeng Zhao’nun kripto para fiyatlarının ve piyasa hacminin değer kazanmasında ve değer kaybetmesinde etkili kararlar aldığı, bu kararları alırken birçok farklı kripto para fiyatını da manipüle ettiği yönünde. Henüz kesin olmasa da bu konuda gelecekte davalar ile daha fazla karşı karşıya kalabileceği mümkün olan CZ’nin bu konudan sıkılarak Binance hakkında karar almasının gelecekte mümkün olup olmayacağı konusunda bilgi yok. CZ, işine düşkün ve oldukça iyi kazanan medyatik olan bir isim ve bu tür konulara alışkın.

error: Kopyalama Engellendi!