Kripto Para Haberleri

Changpeng Zhao Finansal Kriz ve Bitcoin Açıklaması Yaptı

Binance CEO’su Changpeng Zhao, son 10 boyunca Bitcoinin fiyat artışını özetledi ve yeni bir finansal kriz çıkarsa Bitcoinin daha da yükselebileceğini ima etti.

Bitcoin hala 9.000 dolar seviyesinin üzerine çıkmaya çalışırken şu anda 8.600 dolarlık alanda işlem görüyor. Borsa acı çekiyor ve ABD başkanı Trump Federal rezervin ve diğer merkez bankalarının ücretleri düşürmesini ve ‘baskı makinesini’ açmalarını istiyor.

Bu arada kripto para topluluğu yeni mali kriz meydana gelirse, Bitcoin’in fiyatının çok yükseleceği konusunda güçlü bir görüşe sahip.

Changpeng Zhao: BTC Fiyatı Zaten %9 Milyon Arttı

Binance’ın CEO’su Changpeng Zhao, küresel pazarlar başka bir finansal krizden etkilenirse Bitcoin’e ne olabileceği hakkında fikirlerini Twitter’da paylaştı. BTC, 2008 krizinden sonra yaratıldı ve bu yüzden Changpeng Zhao, son on yılda Bitcoin’in yüzde 9 milyon oranında büyüdüğünü belirtti. Bu durum borsalar ve kaydi paralar güçlü olduğunda gerçekleşti.

CEO, takipçilerine yeni bir finansal kriz patlak verirse ya da verdiğinde, BTC fiyatının ne kadar yükselebileceğini düşünmelerini söyledi. Yine de Zhao herhangi bir fiyat tahmininde bulunmadı.

Changpeng Zhao:

“Bitcoin son mali krizden sonra yaratıldı. Kaydi para ve hisse senetlerinin güçlü olduğu son 10 yılda %9.000.000 arttı. Bir sonraki mali krizde nasıl olacağını düşünüyorsunuz?”

İçeriğimize Puan Vererek Bize Destek Olur musunuz?
[Toplam oy: 0 Puan: 0]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu