Kripto Para Haberleri

Changpeng Zhao Malta Hakkında Konuştu

ABONE OL:

Malta Finansal Hizmetler Otoritesinin (MFSA) raporun yayınlanmasından sonra Binance CEO’su Changpeng Zhao:

“Gerçeğin bir karışımı, FUD ve yanlış anlama var. Binance’ın merkezi Malta’da değildir ya da Malta’da işletilmiyor. Bu eski bir haber ve her zaman böyle oldu, topluluğun yorumları gayet anlayışlı.”

“Bazı insanların dünyanın belirli bir şekilde nasıl çalışması gerektiğine dair yanılgıları var; ofisleriniz, merkez ofisiniz vs. olmalı. Ama şimdi blockchain ile yeni bir dünya var. Yine, topluluğumuzun bir kısmı bunu anlıyor, bazıları ise anlamıyor. Bu nedenle, çok fazla kafa karışıklığı var.

“Binance, dünya çapında ya ortaklarımız ya da doğrudan Binance tarafından işletilen bir dizi düzenlenmiş kuruma sahiptir. Düzenleyicilerle yakından çalışıyoruz ve faaliyet gösterdiğimiz bölgelerdeki yasalara uyuyoruz.”

MFSA’ya göre Binance’ın Malta’da faaliyet yapmak için yetkisi yok.

Cuma günü açıklama yapan Malta Finansal Hizmetler Otoritesi (MFSA) Binance’ın düzenleyici gözetimine tabi olmadığını söyledi.

Ancak kurum, Binance’in Malta’da düzenleyici gözetim alanına girmeyebilecek herhangi bir faaliyetinin olup olmadığını değerlendiriyor.

Binance Genişleme Sorumlusu Ted Lin:

“Binance’ın şu anda Malta’da herhangi bir ofisi olup olmadığı açık değildir. Malta’da müşteri hizmetleri için ofislerimiz vardır ve orada bazı uygunluk görevlileri de var, ancak söz konusu merkez bu değildir. Malta insanların Binance’ı düşündüklerinde düşündükleri bir isimdir.”

Binance’in merkezi olduğu ve nerede düzenlendiği belirsizliğini koruyor. 20 Kasım tarihli bir tweet’te CEO Changpeng  Zhao, ofis ve karargahın eski kavramlar olduğunu ve zamanın ilerlediğini söyledi.

Content Protection by DMCA.com
Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Son dakika! Tecrübeli isim Binance Coin fiyatının 13 günde nasıl %55 arttığını açıkladı!

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu