Anasayfa Altcoin ChatGPT Cevapladı: Shiba Inu (SHIB) Bu Tarihte ATH Yapacak!

ChatGPT Cevapladı: Shiba Inu (SHIB) Bu Tarihte ATH Yapacak!

Altcoin

OpenAI'nin popüler yapay zekâ sohbet robotu ChatGPT'ye göre, Shiba Inu (SHIB) bu tarihte tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşabilir...

ChatGPT Cevapladı: Shiba Inu (SHIB) Bu Tarihte ATH Yapacak!

Merakla beklenen katman-2 (L2) ağı Shibarium'un lansmanına rağmen Shiba Inu'nun (SHIB) fiyatı ivme kazanmakta zorlandı. Şimdi, popüler yapay zekâ (AI) sohbet robotu ChatGPT, popüler köpek temalı memecoin'in fiyatı hakkında birkaç tahminde bulundu.

OpenAI'nin ChatGPT'si gerçek rakamlarla ilgili herhangi bir ayrıntı vermese de fiyatına yardımcı olabilecek birkaç şey söyledi. Yapay zekâ sohbet robotu, çeşitli uygulamalarda ve ekosistemlerde yaygın olarak benimsenmesi ve kullanışlı olması gibi bir dizi faktörün bir ralliyi başlatmaya yardımcı olabileceğini söyledi. ChatGPT'ye göre Shiba Inu (SHIB) 2024'te daha yüksek fiyatlar görebilir. Üstelik popüler memecoin gelecek yıl tüm zamanların en yüksek seviyesine (ATH) ulaşabilir.

ChatGPT, 2032 yılına kadar projenin olgunlaşacağını ve konumunu sağlamlaştıracağını öngördü. Ancak spesifik bir fiyat tahmini vermedi.

ChatGPT Cevapladı: Shiba Inu (SHIB) Bu Tarihte ATH Yapacak!

Ayrıca ChatGPT, 2050 yılına kadar SHIB'in fiyatının önemli ölçüde artabileceğini belirtti. Ancak, bunun ancak projenin gelişmeye devam etmesi ve yaygın bir şekilde benimsenmesi durumunda başarılabileceğini söylüyor.

Shiba Inu Önümüzdeki Birkaç Yıl İçinde Yaygın Bir Şekilde Benimsenecek mi?

Benimseme, bir varlığın fiyatının artmasının temel faktörlerinden biridir. Bu aynı zamanda Shiba Inu (SHIB) baş geliştiricisi Shytoshi Kusama tarafından da gün ışığına çıkarıldı. Kusama, yanmaların tek başına SHIB'in fiyatını yükseltmeye yardımcı olmayacağını söyledi. Varlığın fiyatının artması için evlat edinmenin yakılmalarla birlikte gitmesi gerekecek.

Shiba Inu (SHIB) kısa süre önce projeye daha fazla kullanım örneği getirmeyi amaçlayan katman-2 ağını yayınladı. Yeni blockchain, geliştiricilerin ağ üzerinde uygulamalar ve araçlar oluşturmasına olanak tanıyacak ve bu da benimsenmenin artmasına yardımcı olabilecek. Pek çok kişi projenin önümüzdeki birkaç yıl içinde gelişimde bir artış göreceğini öngörüyor. Eğer Shiba Inu (SHIB) yoluna devam edebilirse, SHIB'in faydasında ve benimsenmesinde, dolayısıyla fiyatında kademeli bir artış görebiliriz.

ChatGPT Cevapladı: Shiba Inu (SHIB) Bu Tarihte ATH Yapacak! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
Paribu Nedir? Paribu Güvenilir mi?
Rehber Hüseyin Özlan
Shit Coin Nedir? Dikkat Çeken Shit Coin’ler!
Rehber Banu Fırıncılar
Icrypex Nedir? Icrypex Güvenilir mi?
Rehber Burak Atik
Shiba Inu Ekosisteminin Yeni Harikası: Shibarium Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Sanat ve Teknolojinin Eşsiz Birlikteliği: Render (RNDR) Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar