Anasayfa Altcoin ChatGPT, Son Çeyrekte Bu 2 Kripto En İyisi Diyor!

ChatGPT, Son Çeyrekte Bu 2 Kripto En İyisi Diyor!

Altcoin

Popüler yapay zekâ ürünü ChatGPT, 2023'ün 4. çeyreğinde büyümeye hazır olan tokenler hakkında bir tahminde bulundu. İşte o efsane ikili...

ChatGPT, Son Çeyrekte Bu 2 Kripto En İyisi Diyor!

2023'ün son çeyreği ilerledikçe ChatGPT'nin potansiyel kazançlar için en iyi seçimleri Shiba Inu (SHIB) ve XRP oldu. Bu tokenlerin potansiyelini, onları patlayıcı büyüme için rakip yapan şeyler de dahil olmak üzere araştıracağız. İşte ikilinin piyasa bilgileri:

1. Shiba Inu (SHIB): Büyüme ve Dayanıklılık

ChatGPT'ye göre Shiba Inu'nun (SHIB) piyasa koşullarından bağımsız olarak değerli bir yatırım olduğu kanıtlandı. Çalkantılı piyasalarda dayanıklılık gösterir ve birçok kripto para biriminin yaptığı gibi değer kaybetmez. Tersine, daha yükseliş dönemlerinde güç ve yükseliş gösterir. Bu esneklik ve büyüme, 2020'de piyasaya sürülmesinden bu yana %400.000'i aşan yatırım getirisinde açıkça görülüyor.

ChatGPT, Son Çeyrekte Bu 2 Kripto En İyisi Diyor!

Ayrıca ChatGPT, aktif topluluğunu belirleyerek ve sürekli gelişimini sürdürür. Bunların her ikisi de bugünkü lider statüsünde kritik roller oynadı. Özellikle topluluğu en güçlülerden biri ve ekosistemi farklı gelişmelerle güçlendirildi. Bu nedenle zorlayıcı bir yatırımı temsil eder.

2. XRP: Sınır Ötesi Ödemeleri Yeniden Şekillendirmek

Biliyorsunuz XRP, Ripple ağının yerel hizmet tokenidir. Değer teklifi sınır ötesi ödemeler etrafında dönüyor. Bu, küresel olarak bankacılık kurumları ve ödeme hizmetleri tarafından benimsenmesiyle sonuçlandı ve değerinin yükselmesine neden oldu. Şu anda piyasa değerine göre ilk 5 kripto para birimi arasında yer alıyor ve lider konumunu vurguluyor.

ChatGPT, Son Çeyrekte Bu 2 Kripto En İyisi Diyor!

Dahası, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu'na (SEC) karşı sürmekte olan hukuki mücadelede kazandığı hukuki zafer, yatırımcıların güvenini artırdı. Bu nedenle, yıl bitmeden ciddi bir büyümeye hazır görünüyor. Üstelik son zamanlarda ivme kazanıyor ve bu da güçlü bir yükselişe dönüşme potansiyeli taşıyor.

Sonuç olarak, popüler yapay zekâ ürünü ChatGPT, bu ikilinin 2023 sonundan önce artacağını tahmin ediyor. Peki bu ikili gerçekten 2023 bitmeden kripto dünyasının en iyi ikilisi haline gelebilir mi? İşte bunu zaman gösterecek...

Kaynak: BeInCrypto

ChatGPT, Son Çeyrekte Bu 2 Kripto En İyisi Diyor! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar