Coin Rehberi

Chiliz Coin (CHZ) Yorum ve Tahminleri 2021

Kripto para sektörüne kattığı farklılık ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Chiliz Coin hakkında uzmanların yaptığı yorumlar ve tahminler de büyük bir ilgi görüyor. Bu yazımızda uzmanların Chiliz Coin hakkında yaptığı yorum ve tahminlerin yanı sıra CHZ hakkında bilgilere ve fiyat analizlerine yer verdik.

Chiliz Coin (CHZ) Nedir?

Chiliz Coin, spor ve eğlence sektörünü hedef alarak Socios.com platformu tarafından yaratılan bir ERC-20 türü kripto para birimidir. Malta merkezli olarak 2012 yılında kurulmuş olan Chiliz Coin, birçok spor kulübü ile yaptığı ortaklıklar ile biliniyor. İtalya’dan Juventus, İspanya’dan Barcelona gibi dev kulüpler ile ortaklığı bulunan Socios.com ülkemize ise Galatasaray ile ortaklık sağlayarak giriş yapmış durumda. Trabzonspor ile de görüşmelerde bulunan Chiliz Coin, ilerleyen dönemlerde ülkemizde daha da yaygın hale gelmeyi amaçlıyor.

Chiliz Coin (CHZ) Fiyat Tahmini

Chiliz Coin hakkında analistlerin yaptıkları yorumlarda net bir fiyat tahmininde bulunmaktan kaçındıklarını gözlemliyoruz. Bunun nedeni henüz sektörde çok yeni olmasına bağlı olsa da ileriki süreçte yapacağı ortaklıklar ve gireceği yeni sektörler sonrasında Chiliz Coin’in şu anki fiyatından daha iyi yerlere ulaşacağı öngörülüyor.

Chiliz Coin (CHZ) Yorum

Chiliz Coin, her kesim insan tarafından ilgi duyulan spor ve eğlence alanında hizmet veriyor. Bu da onun kullanım alanını genişletirken, isminin de kolaylıkla yayılmasını sağlıyor. Özellikle global dünyanın en önemli aktivitelerinden olan ve artık ekonomik anlamda büyük bir yeri olan futbol sektöründe yer alan kulüpler ile anlaşması, ne kadar kararlı bir varlık olduğunu gösteriyor.

Chiliz Coin (CHZ) Geleceği

Chiliz Coin, dünyanın her bölgesinde büyük bir ilgi gören spor ve eğlence sektörünü hedef alması nedeniyle, adını da en kolay duyurmayı başaran kripto para birimlerinden birisidir. Dünyanın önde gelen birçok futbol kulübü ile ortaklığa giden Chiliz Coin, gelecek dönemlerde daha fazla ülkeden daha fazla spor kulübü ile ortaklık sağlamayı hedefliyor. Özellikle son yılların en popüler alanı olan e-spora giriş yapma hedefini gerçekleştirmesi halinde Chiliz Coin’i parlak bir geleceğin beklediğini söyleyebiliriz.

Chiliz Coin (CHZ) Yorum ve Tahminleri 2020

https://coinmarketcap.com/tr/currencies/chiliz/

Chiliz Coin (CHZ) Fiyatı

Chiliz Coin fiyatı şu sıralarda 0,010852 USD olduğunu görüyoruz. Yüzde 2,24’lük bir artış yaşayan Chiliz Coin’in Türk Lirası karşısındaki değerini ise 0,086111 TL olarak söyleyebiliriz.

Son Dakika Chiliz Coin (CHZ) Haberleri

Chiliz Coin hakkında çıkan son dakika haberlerinden bazılarını sizler için şu şekilde derledik:

Fenerbahçe’den Kripto Para Hamlesi Geliyor

Sansürsüz Futbol adlı YouTube kanalında sunuculuk yapan ve gazetecilik mesleği ile tanınan Ahmet Ercanlar, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’un düzenlediği basın toplantısının ardından açıklamalar yaptı.

Yayınladığı video ile toplantı hakkında bilgilendirmelerde bulunan Ercanlar, Ali Koç’un yaptığı açıklamalara yer verirken, Fenerbahçe’nin kendisine ait kripto para birimi konusunda çalışmaları olduğunu belirti. Fenerbahçe’nin Google Chrome ile de bir anlaşmaya vardığı ve 27 Ekim gününde anlaşmaya dair bir lansman düzenleyeceği öğrenildi.

Fenerbahçe’nin çıkarmayı hedeflediği kripto para birimi konusunda detaylara yer verilmediğini belirten Ercanlar, dışarıdan destek alınarak mı yoksa kendi imkanlarıyla mı yapacakları konusunda kesin bir karar alınmadığını söyledi.

Trabzonspor’un Kripto Parası Tekrar Satışa Çıktı

Socios.com ve Chiliz ile ortak şekilde geliştirilmiş olan Trabzonspor’un kripto para birimi TRA, tekrardan satışa çıkarıldı. İlk etapta piyasaya sürülen arzı 5 dakika bile sürmeden tükenen TRA, tekrar satışa çıkıyor.

Trabzonspor kulübüne özel olarak hazırlanan TRA, 625 bine yakın arz ve 8 lira sabit fiyat ile satışa çıkarılmıştı. Çıktığı andan itibaren 5 dakika içerisinde bütün arzı tükenen TRA, toplamda 5 milyon TL getiri sağladı. Büyük ilgi gören TRA’nın, tekrar satışa çıkarılacağı açıklanırken, sunulacak miktarın bu kez arz-talep dengesi göz önünde bulundurularak belirleneceği eklendi.

Chiliz Coin (CHZ) Yorum ve Tahminleri 2020

Chiliz Coin (CHZ) Yükselir mi?

Chiliz Coin, geçtiğimiz aylarda gördüğü rekor seviyelerin ardından düşüş trendine girmişti. Ortaklık içerisinde bulunduğu kulüplerin mevcut durumlarının da fiyatında etkin bir rolü bulunan Chiliz Coin, daha fazla ortaklığa imza atması ve farklı alanlara giriş yapması halinde fiyatını yükseltebilecek coinler arasında yer alıyor.

Analistlerden Chiliz Coin (CHZ) Yorumları

Ülkemizin en önde gelen analistlerinden olan Erhan Ünal, Chiliz Coin hakkında yorumlarda bulundu. Analizlerinde Bitcoin paritesini ele alan Ünal, Chiliz Coin için 170 Satoshi’yi kritik direnç noktası olarak gösterdi. Bu direnç noktasının ne kadar önemli olduğuna vurgu yapan Ünal, direnç noktasını aşmayı başarması halinde Chiliz Coin’in oldukça büyük bir ralli gerçekleştirebileceğini belirtti.

Chiliz Coin (CHZ) Güvenilir mi?

Chiliz Coin’in güvenirliği konusunda yorum yapmak için yapmış olduğu ortaklık anlaşmalarını baz alabiliriz. Dünyaca ünlü kulüpler ve organizasyonlar ile ortaklaşa hareket eden bir varlık olması nedeniyle, Chiliz Coin’in güvenilirlik konusunda herhangi bir endişe durumu yaratmadığını belirtebiliriz.

“Chiliz Coin (CHZ) Nedir? Nasıl Alınır?” adlı rehberimiz için: https://www.koinbox.net/chiliz-coin-chz-nedir-nasil-alinir/

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: 19 Puan: 4.3]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu