Anasayfa Analiz Çifte Kayıp: Hem Piyasa Değerini Hem Fiyatını Kaybediyor..

Çifte Kayıp: Hem Piyasa Değerini Hem Fiyatını Kaybediyor..

Analiz

FTX'in çöküşünden itibaren, Solana'nın (SOL) aşağı doğru gidişi şüpheler mi yoksa gerçekler mi? İşte detaylar..

Çifte Kayıp: Hem Piyasa Değerini Hem Fiyatını Kaybediyor..

Kripto evreni, tüm piyasanın düşüşüne tanık oldu. FTX'in çöküşüyle başlayan bu katliam, birkaç varlığa büyük zarar verdi. FTX Token (FTT) ile birlikte Solana (SOL) da büyük bir düşüş kaydediyordu. Son birkaç hafta içinde, dijital varlığın piyasa değerinin yanı sıra fiyatını da kaybettiği görüldü. Bunun ortasında, ölümünün nasıl hızla yaklaştığına dair birkaç spekülasyon su yüzüne çıkmaya başladı. Bununla birlikte, fiyatı dışında, ağdaki diğer bazı temel özellikler umut verici görünüyordu.

Mario Nawfal:

Topluluktaki birkaç kişi ağın üçüncü çeyrek performansını gündeme getirmeye başladı ve dijital varlığın gerçek potansiyel içerdiğine dikkat çekti. Örneğin, Messari tarafından hazırlanan bir grafik, Solana'nın (SOL) NFT ekosisteminin gelişmekte olduğunu vurguladı. Günlük yeni NFT'lerin toplam sayısının 8 milyona ulaştığı belirtilmelidir. Yalnızca üçüncü çeyrekte, bir önceki çeyreğe göre yüzde 19,3'lük bir büyüme kaydetti.

Çifte Kayıp: Hem Piyasa Değerini Hem Fiyatını Kaybediyor..

Messari:

"Perspektif açısından, bu büyüme ikinci çeyrekte %46,4 arttıktan sonra devam etti ve bir yıl önce basılan seviyenin 8,5 katı."

Solana'nın (SOL), NFT'ler açısından EThereum'un (ETH) ardından ikinci sırada yer almaya devam ettiğine dikkat edilmelidir. Solana'nın (SOL) önde gelen NFT pazarı Market Eden, hacmindeki yüzde 59,73'lük düşüşe rağmen OpenSea altında kalmaya devam etti.

Solana (SOL) Günlük Yüzde 7 Düşüşe Dayanıyor

Solana (SOL) Günlük Yüzde 7 Düşüşe Dayanıyor

Daha önce de belirtildiği gibi, Solana (SOL) ağı bu ay büyük bir düşüş kaydetti. Altcoin, 38,55 dolardan 11,01 dolara kadar yükseldi. Birçoğu bunun ağı çevreleyen FUD tarafından yönlendirilmiş olabileceğine inanıyor.

Basın zamanında, varlık günlük yüzde 6,21 düşüşle 13,41 dolardan işlem görüyordu. Yukarıdaki grafikte görüldüğü gibi, varlığın haftalık toparlanması ani bir düşüşle kesintiye uğradı. Varlık, 14,41 $'a kadar yükselmeyi başardı ancak kısa süre sonra 13,41 $'a kadar düştü.

Temelleri güçlü kalmaya devam ederken, FTX ile ilişkisi etrafında FUD, Solana (SOL) fiyatına zarar verdi.

Çifte Kayıp: Hem Piyasa Değerini Hem Fiyatını Kaybediyor.. içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Haber Hakkında Bir İfade Bırak
Yorumlar(0)
Koinbox Lounge
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
MyDexPay Coin (XMD) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Zettelkasten Coin (ZTTL) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik