Kripto Para Haberleri

Çılgın İddia! Futbolcu Transferleri Kripto Para Birimleri ile mi Olacak?

Kripto para piyasasının her geçen gün daha değerli ve daha popüler hale gelmesi ile birlikte birçok pazarda kullanımı da arttı. Çılgın bir iddia ancak gerçekleşmesi pek de imkansız değil. Yakın zamanda bu tür transferler gerçekleşebilir ve bunun imkansız olmadığını düşünüyoruz. Hatta Avrupa’nın bazı liglerinde Bitcoin ile ödeme yapılarak transferler gerçekleştirildi. Blockhain teknolojisi sayesinde para akışının takip edilebiliyor ve denetlenebiliyor olması da bu transferlerde önemli bir detay olarak karşımıza çıkıyor.

Büyük liglerde bu ne karda gerçekleşebilir ya da ne denli mümkün bilmiyoruz ancak ütopik ya da imkansız bir iddia kesinlikle değil.

Bitcoin

Sponsorluklar Duyuruldu

Beşiktaş ve Glasgow Rangers haberlerimizi hatırlıyor olmalısınız? Bu iki takım kripto para borsaları ile sponsorluk anlaşması imzaladı ve yavaş yavaş bu tür gelişmelerin sayısı da artıyr. Peki neden transferler yapılmasın? Az önce de dile getirdiğimiz gibi bu gerçekten mümkün ve yakın zamanda buna dair gelişmelerin sayısı artacaktır.

FFP kuralını biliyorsunuz ve takımların belli bir transfer limiti var. İşte bu limiti aşmamak adına da yine kripto paralar tercih edilebilir. Eğer bu tür bir gelişme yaşanırsa kripto para piyasasının ve dijital varlıkların adı daha sık duyulacak ve yine bu piyasalara gösterilen ilgi de bir şekilde artacaktır.

Transferlerde Şeffaflık

kripto-para-borsa

Az önce de dile getirdiğimiz gibi blockhain teknolojisi ile birlikte para akışı kontrol edilebiliyor ve aslında daha şeffaf bir denetleme ve alış veriş durumu gözler önüne seriliyor. Yani kripto paralar aracılığı ile transfer yapmak çok da imkansız bir şey değil. Dijital paralar, geleceğin paraları oalrak lanse ediliyor ve bunun ne kadar geçerli ve doğru bir söylem olduğunu da yine net bir şekilde görebiliyoruz.

Bu tür bir gelişme yaşanırsa yine siz değerli kripto para takipçileri ile anlık paylaşıyor olacağız. Bu gelişme bizleri şaşırtmaz ve hatta büyük bir sabırsızlık ile bu gelişmelerin yaşanmasını arzu ediyoruz. Yeni dönemde belki de mümkün olacak ve bu tür haberleri alıyor olacağız.

Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu