Blockchain Haberleri

Çin Blockchaini BSN Küresel Geliştiricilere Açıldı

Çin devleti onaylı bir blok zincir altyapı projesi olan Blockchain Tabanlı Hizmet Ağı (BSN), pazartesi günü uluslararası merkezi olmayan uygulamalar (dApp) geliştiricileri için İngilizce internet sitesini açtı.

Çin Blockchain’i BSN Büyüyor

Çin Blockchaini BSN Küresel Geliştiricilere Açıldı –

https://global.bsnbase.com/g/main/index

Platformun internet sitesi, BSN’nin küresel erişimini genişletme çabasının bir parçasıdır. Geliştiriciler artık ağın küresel versiyonu aracılığıyla izin verilen blok zincirlerinde veya büyük halka açık zincirlerde dApp’ler oluşturabilir ve düğümler çalıştırabilir.

Kullanılabilir izinli blockchainler arasında, dijital bankacılık şirketi Tencent’in WeBank tarafından patenti alınmış Hyperledger Fabric ve FISCO-BCOS bulunuyor. Şu anda ağda altı tane büyük halka açık zincir de mevcuttur: Ethereum, EOS, Tezos, NEO, Nervos ve Cosmos’un IrisNet. BSN, geliştiricilerin standart bir geliştirme ortamında farklı blok zincirlerine erişmek için ağın internet hizmetlerini kullanabildikleri blok zincirler arası altyapı ağından biri olduğunu iddia ediyor.

Çapraz blockchain özelliği, BSN’nin Zincirler Arası Hizmetleri tarafından etkinleştirilmiştir. Cosmos’un IrisNet2i ve Chainlink bu özelliğe katkıda bulunmuştur. Ağ ayrıca, geliştiricilerin basitleştirilmiş ve standartlaştırılmış geliştirme araçlarıyla daha kolay bir kullanıcı deneyimine sahip olacağını iddia ediyor. Bu, geleneksel bulut şirketlerinin benzer internet hizmetlerinden çok daha az maliyetlidir.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Blockchain ile oylama sistemi güvenilir mi?

“Ethereum “Thermocap’i” 7 Milyar Dolara Çıktı” adlı haberimizi okumak için: https://www.koinbox.net/ethereum-thermocapi-7-milyar-dolara-cikti/

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu