Kripto Para Haberleri

Çin’in Bitcoin madencileri üzerinde etkisi bulunmuyor olabilir

ABONE OL:

Çin’deki kripto para birimi madencisi kimseler Pekin tarafından bazı baskıların uygulandığından ve kendilerine yönelik enerji şirketlerinin baskılarından korkmadıkları konusunda bazı kripto para birimi madenciliği sayfalarında açıklamalar yapmışlardı. Son dönemde Çin ve Çin egemenliği altında olan bazı özerk bölgelerde kripto para yatırımcıları kadar kripto para birimi madencileri de sorunlar yaşayıp yaşamama konusunda resmi bir garanti verilmediği için bu konuda soru işaretlerinin oluştuğunu ve bu konuyu daha derinden ve daha detaylı araştırmaya başladılar.

Çin’de madencilere yönelik resmi bir baskı yok görünebilir ancak Pekin yönetiminin bazı madencilik yasağı kararları var ve bu yasaklara uymayanlar madencilik yaptıklarından dolayı büyük para cezaları ve hapis cezaları ile karşılaşabilirler. Kripto para birimi madencilerinin kısa süre içerisinde enerji konusunda evlerine bazı polis ekiplerince operasyonlar düzenlenmesi tepki çekiyor. Kripto para birimi yatırımcıları bu konuda çok fazla sorunla karşı karşıya kalmasa da kripto para birimi madencileri bu sorunla karşı karşıya.

Tüm bu baskılara ve tehditlere rağmen Pekin’de ve Çin egemenliğindeki bölgelerde kripto para birimi madenciliği yapanlar olası tehditlerden korkmadıkları ve kazançlarının kripto para olarak tutmayı sürdürdükleri için kendilerini oldukça güvenli durumda hissettiklerini düşünüyorlar. Ne kadar güvende oldukları hakkında ise pek olumlu değiller.

Content Protection by DMCA.com
Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Son dakika! Ethereum 2.0 madenciliği için 32 ETH gerekmeyebilir

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu