Kripto Para Haberleri

Circle Research Teklif Değişikliği Nedeniyle İşlemlerini Beklemeye Aldı

Kripto para finans şirketi Circle, teklifleri tekrar gözden geçirmesi gerektiğini söyleyerek araştırma raporlarını beklemeye aldı.

Salı günü internet sitesinde yayınlanan haberde Circle, kullanıcılarına:

“İçerik sunumlarımızda önemli ilerlemeler yapsak da katkımızı ve genel stratejimizi değerlendirme zamanı geldi. Bunu göz önünde bulundurarak, program için gelecek yönünü belirlemek için Circle Research etkinliklerini duraklatmaya karar verdik.”

Circle Research, kripto dünyası haftalık ve üç aylık değerlendirmeler, piyasa analizleri, blockchain ve endüstri haberleri sunuyordu.

Uygulama ile kripto para ödemeleri, OTC ticareti ve Poloniex kripto para borsasında spot ticareti sunan firmanın attığı bu adım maliyet düşürücü hamlelerin başlangıcı olabilir. Şirket aynı zamanda Coinbase’in de içinde olduğu ABD Dolarına sabit USD Coin (USDC) adı verilen durağan kripto parayı piyasaya süren şirketlerden biri.

Üç ay önce Circle, 30 Eylül hizmete kapanış tarihi olan Circle Pay uygulamasını yavaş yavaş kapatacağını söyledi. O sırada firmanın CEO’su Jeremy Allaire “USDC ve cüzdan servislerine daha fazla odaklanmanın şirket açısından daha iyi olacaktır.  Şirketin hedefi olan ücretsiz, açık ve şeffaf bir küresel ödeme ağı olma hedefimize ulaşmak için daha büyük bir adım atmalıyız.”

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Blockchain harcamaları 2019'da 2.9 milyar doları geçebilir

Mayıs ayında, “Circle’ın pazar koşulları ve ABD’de giderek artan kısıtlayıcı bir düzenleyici iklim” nedenlerinden dolayı 30 çalışanını işten çıkartmıştı.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu