Anasayfa Altcoin Circle, USDC için Stratejik Bir İş Birliğine İmza Attı!

Circle, USDC için Stratejik Bir İş Birliğine İmza Attı!

Altcoin

Circle, USDC'nin benimsenmesini teşvik etmek için Taiwan FamilyMart ile ortaklık kurdu.

Circle, USDC için Stratejik Bir İş Birliğine İmza Attı!

Circle Internet Financial, USDC'nin Doğu Asya'daki kullanımını genişletmek amacıyla BitoGroup ve Taiwan FamilyMart ile stratejik bir ortaklık anlaşması yaptığını duyurdu.

Anlaşma kapsamında taraflar, FamilyMart müşterilerinin FamiPoints olarak adlandırılan sadakat puanlarını USDC stablecoin'e dönüştürebilecekleri Points-to-Crypto adlı yeni bir program başlattı. Dönüşüm, BitoGroup'a ait Taipei merkezli bir ticaret platformu olan BitoPro Crypto Exchange sayesinde mümkün oldu.

Circle Asya Pasifik Başkan Yardımcısı Raagulan Pathy, konu ile ilgili şu ifadeleri kullandı:

Gelişmiş Points-to-Crypto hizmetinde USDC'nin kullanılmaya başlanmasıyla, Tayvan topluluğunu dijital ekonomiye sorunsuz bir şekilde katılmaları için güçlendirmeyi ve Tayvan'ın dijital fintech yeniliklerini benimseme konusundaki duruşunu desteklemeyi amaçlıyoruz.

FamilyMart; Çin, Filipinler, Güney Kore ve diğer birçok ülkede mağazaları bulunan uluslararası bir Japon market franchise'ıdır. Circle'a göre, BitoGroup'un Tayvan'da 800.000 kullanıcıya yaklaşan bir üyelik tabanına sahip olduğu göz önüne alındığında, ortaklık firma için geniş olanaklar sunuyor.

Circle, USDC için Stratejik Bir İş Birliğine İmza Attı!

Circle, Asya-Pasifik'te Çalışmalarını Artırdı

Bu son ortaklık, Filipinler'de havale işlemleri için USDC kullanımını teşvik etmek üzere Coins.ph ile yakın zamanda yapılan anlaşmanın ardından Circle'ın Asya-Pasifik bölgesinde çalışmalarını artırdığı bir zamanda gerçekleşti. Ortaklığın, havalelere yönelik USDC farkındalığını ve eğitimini teşvik ederek mevcut havale ortamını iyileştirmesi bekleniyor.

Circle, USDC için Stratejik Bir İş Birliğine İmza Attı! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
Ayı Piyasası (Bear Market) Nedir?
Rehber Hüseyin Özlan
Güvenli Ödemelerin Yeni Adresi PayPal USD (PYUSD) Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
En İyi 20 Bitcoin Cüzdanı
Rehber Hüseyin Özlan
Token Swap Nedir? Nasıl Yapılır?
Rehber Banu Fırıncılar
ERC-20 Tokenleri Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar