Kripto Para Haberleri

Citrus Token: Oyun sektörünü blok zinciri gelişmeleri ile entegre etmek

Dünya çapında 2 milyardan fazla oyuncu olmasına rağmen, sadece birkaçı para basma şansına sahip. Citrus , yardımcı uygulamalar geliştirirken blockchain oyunları oynayan her oyuncuya ikramiye ve ödüller vererek bu sorunu çözmeyi amaçlıyor.

Citrus, kendi ‘Blockchain Teknolojisini’ yaratmayı hedefliyor ve bu hedefe doğru ilk adımı atarken, merkezi olmayan borsa, NFT’ler, Sosyal medya uygulaması ve Merkezi olmayan oyunları piyasaya sürecek.

Nedir Citrus ?

Citrus, yeni nesil DeFi ekosistemi, NFT’ler ve kullanıcı dostu DApp’leri blok zinciri ekosistemine dahil ederek oyunları dönüştürme ve çözümler sağlama sürecini hızlandırmayı amaçlayan bir Binance Akıllı Zincir belirtecidir.

Platformun kurumsal vizyonu, küresel bir kripto pazarı oluşturmak için blok zinciri devrimine öncülük etmektir ve misyonu, güvenli ve güvenilir bir platform sağlamak için küresel erişime sahip bir pazar oluşturmaktır. Citrus, küresel büyümenin kendileri tarafından sağlanan araçları kullanan herkes tarafından desteklenebileceği bir ortak ekonomi ekosistemi yaratmaya inanmaktadır.

İlginizi Çekebilir: NFT Nedir? NFT Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey

Yaklaşan Özel satış 

Platform, 11 Temmuz’dan itibaren özel satışına başlıyor ve Citrus jetonunu özel olarak satın alan her alıcıya ilk hafta için %10, ikinci hafta için %7, üçüncü hafta için %5 bonus vermeyi planlıyor. satış.

Ana Özellikler

Citrus’un belli başlı özelliklerinden bazıları şunlardır:

  • Blockchain oyunları –  Citrus, blockchain oyunlarını ve Çok Oyunculu Çevrimiçi Savaş Arenası (MOBA) oyunlarını finanse etmek için çıkarılan bir oyun jetonudur. Citrus, oyun ortamını yenilemek için tüm oyunları Yapay Zeka (AI), Sanal Gerçeklik (VR) ve Artırılmış Gerçeklik (AR) ile etkinleştirmeyi hedefliyor.
  • Ek sistemi –  Sistemdeki dev balinalar ve kamburlar, kripto para dünyasını değişken hale getirdi. Bununla birlikte, Affix sistemi aracılığıyla, bir yatırımcı, Özel satış sonuçlanana kadar tek bir cüzdanda sınırlı bir Citrus Token değerinde tutabilir.
  • Pratik kullanım örneği-  Citrus, kripto para birimini yalnızca bir yatırım kaynağı olarak görme fikrinden uzaklaşıyor, bunun yerine Citrus belirteci, dijital para birimini tıpkı itibari para gibi günlük yaşamda kullanılabilecek kadar erişilebilir hale getirmeyi amaçlıyor.
  • Hayırseverlik-  Citrus platformu, Özel Satışlardan ve İDO’lardan elde edilen %5’lik likiditeyi Covid yardım programlarına ve STK’lara daha iyiye üzerlerine düşeni yapmak üzere dağıtmayı amaçlıyor.
  • Denetlenmiş Kod-  Citrus, hata ve güvenlik ihlali olasılığını ortadan kaldırmak için düzenli denetimler yapar. Ayrıca, sistemlerini yeni hale getirmek için kodun kapsamlı bir analizini de gerçekleştirirler.
Citrus Token: Oyun sektörünü blok zinciri gelişmeleri ile entegre etmek - Koinbox.Net

Coin Dağıtımı

Citrus coin toplam arzı 383 milyon olup, bunun 53,2 milyon jetonu ilk haftada 0,50$, ikinci haftada 0,75$ ve üçüncü haftada 0,95$ başlangıç ​​fiyatıyla tedarik edilecektir. Citrus 3 milyon jeton yaktı ve dağıtıma dahil edilmedi.

163.4 milyon jeton 5 yıllık bir süre boyunca kilitlenecek ve ardından küresel işletmeleri ve blok zinciri başlangıçlarını güçlendirmek, blok zinciri oyun topluluğunu teşvik etmek ve bankacılık ve yönetim jetonları oluşturmak için her çeyrekte 10 milyon jeton serbest bırakılacak.

53,2 milyon token, 11 Temmuz’dan başlayarak 21 gün boyunca 3 aşamada dağıtılacak. İlk DEX teklifi (IDO), 2 aşamada 53,2 milyon tokenin dağıtımını görecek.

Citrus’un Airdrop ve Bounty programları aracılığıyla sahiplerini teşvik etmek için 17 milyon jeton daha kullanılacak. Özel Satışlarında token satın alan token alıcılarına, sahip oldukları miktara göre %10 bonus verilecektir.

Mevcut jetonların %11,5’i yenilikçi projeler için ayrılacak ve mevcut jetonların %5’i Citrus ekibinin genişlemesine ayrılacaktır. Son olarak, mevcut jetonların %3’ü Citrus’u çeşitli platformlarda pazarlamak ve tanıtmak için ayrılacaktır.

İlginizi Çekebilir: Herkesin merak ettiği NFT nedir? Ne işe yarar?

Stake ve Gelir akışları 

Citrus, doğrulayıcıların CTS’yi stake ederek bir gelir akışına sahip olmalarına izin vererek, platformda jetonları stake etmelerine izin verecektir.

Citrus tarafından sunulan benzersiz oyun yelpazesi, oyun topluluğunu güçlendirmek için daha fazla yatırım yapılacak gelir elde edilmesine yardımcı olacaktır.

Asteroid belirteçleri, portföy çeşitlendirme ve uzun vadeli takdir arayan yatırımcılara uygun bir fırsat sunacak yenilikçi bir belirteç olacaktır.

Citrus blok zincirindeki DApp’ler, türünün tek örneği merkezi olmayan bir sosyal medya ağı olan JUICE gibi projeleri blok zinciri tabanlı iş modellerine olumlu pekiştirme sağlamak için güçlendirecektir.

Citrus, tüccarlardan cüzi bir ücret alıyor ve büyüyen bir kitleye sahip olan CitrusEX ve Citrus Wallet, önemli bir kâr elde etmeyi planlıyor.

Citrus Token: Oyun sektörünü blok zinciri gelişmeleri ile entegre etmek - Koinbox.Net

Sonuç

Citrus oyun jetonunun  oyun endüstrisini blok zincirindeki gelişmelerle bütünleştirme amacı, ekosistemi kullanıcılar için daha bütünleştirici ve ödüllendirici hale getirmeye yardımcı olacaktır. Ayrıca, sundukları merkezi olmayan oyunlarla birlikte DEX, NFT’ler ve sosyal medya uygulamasını başlatma sürecindedir.

Platform ayrıca, izleyicileriyle inancı beslemek için çok şeffaf bir yaklaşıma ve kullanıcılar lehine çalışan güçlü bir ödül ve fayda mekanizmasına sahiptir. Citrus ayrıca, platforma gelecekte büyümek ve gelişmek için çok fazla potansiyel sağlayan bir risk sermayesi yatırım planına sahiptir.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: 1 Puan: 5]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu