Civic CEO’sundan 6.200 dolar açıklaması

1 Dakikada Okunabilir


Civic CEO’su Vinny Lingham, kripto para fiyatlarının Bitcoin 6.200 dolara düşene kadar güvenilir olduğunu ve alım için büyük bir imkan yaratabilecek bir seviyenin 6.200 dolara kadar olduğunu açıkladı. Bitcoin fiyatının yükselebilecek olduğunu ve 20.000 dolar rekorunun tekrar kırılması durumunda da benzer bir sıkışıklığa bağlı olarak düşüşün yaşanabilecek olduğu uyarısında bulundu. Bitcoin fiyatının büyük oranda düşebilecek olduğunu ancak 6.200 dolara kadar alım için bir fırsat yaratmayı sürdürebilecek olduğunu ifade eden Civic CEO’su Vinny Lingham, yatırımcıların bu seviyeye kadar yapacak oldukları yatırımlardan geri dönüşlerinin çok daha fazla olabileceği önerisinde bulundu.

Henüz yakın vadede kripto para fiyatlarının 6.200 dolara düşmesi bazı kripto para analistleri tarafından beklenirken, yatırımcılar bu seviyede yatırım yapmak istemediklerini kar satışlarının dışında kripto para satışları yaparak belli etmekteler. Henüz kısa vadeli yatırım yapanlar satış yapmasa bile kayıp yaşamaları mümkün değil ancak kısa vadeli çok yeni yatırım yapanlar oldukça fazla zarara girmiş olabilir.

Kripto para sahiplerinin kısa zaman içerisinde yatırım yapıp yapmaya devam edip etmeyecek oldukları kripto para fiyatlarını belirleyecek. Yakın bir vadede kripto para fiyatlarının artması durumunda ise kripto para piyasası sadece kısa vadeli sendelenmiş olacak ve tekrar kendi kendisini yatırımcıların ortak alımları sayesinde toparlamış olacak. Bitcoin Cash ve XRP gibi diğer kripto para birimlerinin de analistlere göre yapacak oldukları yatırımlar piyasaya olumlu olarak geri dönecek.


İçeriğe Nasıl Tepki Verdiniz?

Kızgın Kızgın
40
Kızgın
Şaşkın Şaşkın
40
Şaşkın
Lol Lol
161
Lol
Harika Harika
40
Harika
Korkunç Korkunç
403
Korkunç
Yusuf Varsal
Pek fazla bilinmese de Bitcoin kadar önemli olan Blockchain Technology ile ilgili olarak araştırmalar yapıyorum. 27 yaşındayım ve Ankara'da yaşıyorum.
error: Kopyalama Engellendi!