Kripto Para Haberleri

Tim McCourt: CME’nin Fiziksel Olarak Bitcoin Vadeli İşlemlerini Başlatma Planı Yok

CME yöneticisi Tim McCourt: “Türev borsa devi CME Group’un fiziksel olarak düzenlenmiş bitcoin vadeli işlem sözleşmeleri sunmak için mevcut bir planı yoktur.”

CME küresel hisse senedi endeksi ve alternatif yatırım ürünleri müdürü Tim McCourt: CME kısa süre önce, 2020 yılının ilk çeyreğinde Bitcoin vadeli işlem piyasalarında “artan müşteri talebi” ve “sağlam büyüme” ye dayanarak Bitcoin seçenekli sözleşmeleri başlatacağını duyurdu.

Tim McCourt, “Aralık 2017’de bitcoin vadeli işlemlerini başlattığımızdan beri müşterilerimizden en çok “vadeli işlemlerde daha fazla seçenek” talebini aldık. Kurumsal olarak Bitcoine duyulan ilgi oranı artıyor fakat Bitcoinin piyasaya uyum sağlayabilmesi ve yeni ürünlerin onay alması için zamana ihtiyaç vardır.

Geçen hafta, Bakkt uzun süredir beklenen fiziksel olarak yerleşmiş bitcoin vadeli işlem sözleşmelerini başlattı, ancak ilk birkaç gün ürün az talep aldı. Bakkt, hala birkaç çekirdek müşteriye sahip olmak istiyor. Bakkt’ın en büyük potansiyel müşterilerinden bazıları hala fiziksel olarak düzenlenmiş vadeli işlem sözleşmelerinde işlem yapma yetkisine sahip değil.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com
Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Libra Derneği Kurucu Üyeleri 10 milyon Dolar Yatırım Yapacak

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu