Kripto Para Haberleri

CME Kurulu Adayı: CME’nin Bitcoin Madenciliğine Başlaması Gerekiyor

CME Group‘un yaklaşan yönetim kurulu seçimine aday gösterilen Dante Federighi, şirketin hissedarlarına yeni gelir akışları sağlamak için Bitcoin ve diğer kripto paraların madenciliğine başlamasını önerdi.

Federighi, kısa vadeli faiz oranlarına ve ham petrol gibi enerji ürünlerine odaklanan bir yatırım yönetimi şirketi olan Fortezza Forza RMC Fund LLC’nin kurucu ortağıdır. CME Group’un B-2 Sınıfı direktörü için diğer üç adayla birlikte aday gösterilmiştir. Nihayetinde, CME’nin Mayıs ayında yapılacak bir sonraki yönetim kurulu seçiminde B-2 Sınıfı grubundan iki aday seçilecek.

Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonuna sunulan ve bu hafta yayımlanan hissedarlara yazdığı mektupta Federighi, şirket vizyonunu özetledi. CME Group, türev işlem piyasasına rağmen kurul adayı, şirketin enerji santralleri inşa etmek ve Bitcoin ve diğer kripto para madenciliği yapmak için fazla enerjiyi kullanmak da dahil olmak üzere diğer iş kollarına yatırım yapmaya başlaması gerektiğine inanıyor.

CME Hissedarları İçin Bitcoin Madenciliği

Dante Federighi:

“En büyük yatırımcılarımızdan bazıları, örneğin BlackRock yatırımları tüm hissedarları için değer yaratmaya odaklanmış alanlara kaydırıyor. CME Group, küresel faaliyetlerine güç sağlamak için güneş / rüzgar / hidroelektrik santralleri kurarak bu trendin önüne geçmelidir. Ardından, fazla enerjiyi Bitcoin ve diğer kripto paraların madenciliğinin yapılması için kullanılabilir.”

Şirketin daha sonra esnaf eşleştirme ve borsa uzmanlığını kullanarak çıkartılan kripto paraları hızlı bir şekilde kaydi paralara dönüştürebileceğini savundu. Bu şekilde CME Group yatırımcılar için başka bir gelir kaynağı yaratacaktır.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Bitcoin Fiyatı Ne Kadar Olacak?

Dante Federighi:

“Bu, temel hizmetlerimizin dışında görünse de bunun bizim işimiz olduğunu iddia ediyorum: Madenciler gibi, ticari işlemler eşleştiriyor ve bu işlemleri sonlandırıyoruz. Yeni çıkartılan kripto paraları hızlı bir şekilde kaydi paraya dönüştürebiliriz. Yeni teknolojiler CME için küresel borsa endüstrisini değiştiriyor ve yatırımcılar için ESG odaklı işletmelere daha fazla tahsis sağlanıyor.”

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu