Bitcoin HaberleriKripto Para Haberleri

CNBC analistleri Bitcoin hakkında açıklama yaptı

ABONE OL:

Bloomberg analistlerinden olan Eric Lam ve Matt Turner, kripto ayısının ve kışın geri çekildiğinin ve boğanın sadece beklenen bir kripto rallisi ile ortaya çıkabileceğinin bir başka güçlü işareti olduğuna dair iddia ortaya atarak, kripto para birimi sahiplerini heyecanlandırmaya yeten bazı önemli açıklamalar yaptılar.

Bloomberg ticaret analistleri, kripto para birimleri hakkında net bir açıklama yapmadılar ve kripto paraların ne kadar değeri olacağı ve ne zaman rekor kıracak oldukları gibi çok merakla beklenen ancak hiçbir zaman asla doğru yanıt bulamayacak olan sorulara yanıt vermediler. Kripto para sahiplerinin yakın zamanda çok fazla beklenti içerisinde olmasına rağmen bu beklentinin karşılanıp karşılanmayacak olduğu hakkında bugüne kadar geçen sürede açıklama yapılmadı. 

Bitcoin ve altcoinlerin değeri hakkında yatırımcıların beklediği sorulara asla yanıt veremeyen kripto para analistlerinin bu ve buna benzer konularda yapacak olduğu açıklamalara hazırda inanacak olan milyonlarca kripto para yatırımcısı insan sırada bekliyor ve bunlar bugün ”10.000 dolar olma tarihi XX saat xx.xx” ifadesine inanabilecek kadar kripto paralar hakkında herhangi bir bilgi sahibi olmayan, sadece kripto para analistlerine güvenen insanlar.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Bitcoin’de aylık kapanış yaklaşıyor, Bitcoin boğa koşusunu hangi seviye başlatabilir?

Hafta sonu hareketlerini içeren Bitstamp fiyatlarına göre, Asya merkezli kripto para ticari işlemlerinde bugünün erken saatlerinde devam eden son trend, 2018’in başlarında korkunç Ölüm Haçı’nın ortaya çıkmasından sadece bir yıl sonra ortaya çıkıyor.

Bitcoin rekor beklentisi var

Altın Haç, uzun vadeli bir hareketli ortalamanın üstünden geçen, nispeten kısa vadeli bir hareketli ortalama olan bir mum kalıbıdır. Yatırımcılar için son derece olumlu bir sinyal olarak görülüyor ve Bitcoin boğaları bu dönüm noktasında yer alacak, çünkü altın haçlar yatırımcılar için büyük bir satın alma çılgınlığının kıyı limanı sırasında olabilir.

Bu yıl 2019 Kasım ve Aralık ayında kripto paraların rekor kırması beklentisinin gerçek olup olmayacağını bu ve buna benzer bazı önemli konular belirleyecek. Zira kripto para yatırımcılarının kripto para yatırımı yapıp yapmayacak olduklarını da bu belirleyecek.

Bu arada, Bitcoin 2019 için yeni kazançlar elde etmeye devam ederek etkileyici hacimlerde yeni zirvelere çıktı. Bitcoin şu anda 5.500 USD’nin üstünde işlem görmekte ve pazar hacmi yeni bir yıl rekoru kırmaya hazır görünmekte.

Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu