Anasayfa Altcoin Coinbase, 2 Coin'i Birden Listeliyor: Fiyatlar Aniden Fırladı!

Coinbase, 2 Coin'i Birden Listeliyor: Fiyatlar Aniden Fırladı!

Altcoin

Kripto para borsası Coinbase'in iki altcoini listeleyeceğini duyurması üzerine fiyatlarda artış yaşandı.

Coinbase, 2 Coin'i Birden Listeliyor: Fiyatlar Aniden Fırladı!

Coinbase, VeChain ağında VeChain (VET) ve VeThor Token (VTHO) için destek eklediğini duyurdu. Likidite gerekliliklerinin karşılanması halinde alım satım 13 Eylül 2023 tarihinde başlayacak.

Kripto para topluluğundaki heyecan dalgası içinde Collin Brown (@CollinBrownXRP), X üzerinden paylaşım yaparak haberi ilk duyuranlar arasında yer aldı:

Coinbase ufkunu genişletiyor! VeChain meraklıları için heyecan verici haberler var. VET, bu nedenle yüzde 11 artış yaşadı! VeChain (#VET) ve VeThor (#VTHO) artık radarımızda. Unutmayın, doğru yolda kalın. Transferler yalnızca #Coinbase & @CoinbaseExch. üzerinden yapılır.

Daha sonra önde gelen kripto para para borsası Coinbase, yaptığı duyuru ile söylentileri resmen doğruladı. Coinbase Assets tarafından yapılan paylaşımda, şu ifadeler kullanıldı:

Coinbase, VeChain ağında VeChain (VET) ve VeThor (VTHO) için destek ekleyecektir. Bu varlığı diğer ağlar üzerinden göndermeyin, aksi takdirde fonlarınız kaybolabilir. Bu varlık için transferler, ticaretin desteklendiği bölgelerde @Coinbase & @CoinbaseExch'te mevcuttur.

Bu haber, VeChain fiyatında yüzde 11 oranında önemli bir artışa yol açtı.

Alım Satım Detayları ve Kısıtlamalar

Coinbase, likidite koşullarının karşılanmasına bağlı olarak alım satımın 13 Eylül 2023 tarihinde TSİ 9:30'da veya sonrasında başlayacağını açıkladı. Bu varlıkların yeterli miktarda arz edildiği teyit edildikten sonra VET-USD ve VTHO-USD işlem çiftleri ile aşamalı olarak alım satım başlatılacaktır.

Bununla birlikte kullanıcıların, VET ve VTHO tokenleri için eklenen desteğin, yetki alanı düzenlemelerine bağlı olarak desteklenen bazı bölgelerde kısıtlanabileceğinin farkında olmaları çok önemlidir.

Coinbase, 2 Coin'i Birden Listeliyor: Fiyatlar Aniden Fırladı!

Ağ Ödemeleri ve VTHO Birikimi

Coinbase, VET ve VTHO ticareti için kapılarını açarken, platformlarında VET tutan kullanıcılara herhangi bir VTHO ağ ödemesini desteklemeyeceklerini açıkça belirttiler. Bu; söz konusu ağ ödemelerini almayı amaçlayan kullanıcıların VET'lerini, VTHO ödemelerini destekleyen bir cüzdana aktarmaları gerektiği anlamına gelir.

VeChain ağının iki ana tokeni VET ve VTHO olarak karşımıza çıkmaktadır. VET ana token iken, VTHO ise hem VET hem de kendi işlemlerini besleyen bir gas token olarak hizmet vermektedir. VTHO ağ ödemelerini güvence altına almak isteyenler, VET'lerini uyumlu bir self-custody cüzdana taşımalıdır.

Bunu takiben VTHO otomatik olarak birikecek ve ek bir işleme gerek kalmayacaktır. Kullanıcılar; ayrıca bir Coinbase hesabında tutulan VET'ten kazanılan herhangi bir VTHO ağ ödemesinin, Coinbase'in dijital varlık cüzdanlarına yönlendirileceğini ve kullanıcının kişisel Coinbase hesabına yatırılmayacağını bilmelidir.

Coinbase, 2 Coin'i Birden Listeliyor: Fiyatlar Aniden Fırladı! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Ethereum Madenciliği Nedir? ETH Mining Nasıl Yapılır?
Rehber Burak Atik
BitTorrent (BTT) Nedir, Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Shit Coin Nedir? Dikkat Çeken Shit Coin’ler!
Rehber Banu Fırıncılar
Rug Pull Vakasıyla Gündemde Yer Alan BALD Coin Nedir?
Rehber Dilara Avcıoğlu
SEC'in Gönderdiği Wells Bildirimi (Wells Notice) Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Serum (SRM) Nedir, Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar