Kripto Para Haberleri

Coinbase, 355 Milyar Dolarlık İşlem Hacmini Duyurdu

ABONE OL:

Kripto para piyasası denildiğinde akla ilk gelen isimlerden biri de hiç şüphesiz ki Coinbase oluyor. Güvenilir olmasının yanı sıra birçok alt koini listeliyor olması da yine bu borsayı tercih edilir hale getiren hususların başında yer alıyor. 2021’in ilk çeyreğinde muazzam bir rakama ulaştılar ve başlıkta da dile getirdiğimiz gibi 355 milyar dolarlık bir işlem hacmi ortaya çıktı.

Amerika Birleşik Devletleri merkezli kripto para borsası, her geçen gün bir adım daha ileriye gidiyor ve kullanıcı sayısını da arttırmayı başarıyor. Bu başarıya tanıklık eden vatandaşlarımızın sayısı da bir hayli fazla… İşlem hacmi en yüksek olan borsalardan biri ve istikrarlı bir şekilde devam ettikleri takdirde bu rakamın her geçen gün biraz daha artacağını ön görmek de hiç zor olmayacaktır. Coinbase, kullanıcı sayısı ile de dikkat çekmeyi başarıyor ve dilerseniz bu konuya da detaylı bir şekilde göz atalım ve yer verelim.

Aktif Kullanıcı sayısı 56 Milyon’u Aştı

İlginç ve dikkat çekici bir haber daha verelim. Coinbase’in neden bu kadar büyük olduğunu anlamamız için sanıyoruz ki bu bilgi yeterli olacaktır. Aktif kullanıcı sayısı, açıklanan rakamlara göre 56 milyonun üzerinde ve dünyanın farklı ülkelerinden çok sayıda yatırımcıya ev sahipliği yapmaya devam ediyorlar.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  BitMEX CEO’su: Bitcoin paranın geleceğidir

Bu sayı gerçekten muazzam ve her geçen gün katlanarak artıyor. Dünyanın en güvenilir ve yine en popüler borsalarından biri ile tanışacaksınız ve henüz bir hesabınız yoksa sizler de yerinizi bir an önce alabilirsiniz.

Kullanıcı taleplerine kusursuz bir şekilde yanıt vermeye devam eden bu borsa, kullanıcı sayısının yanı sıra piyasa değeri ile de sık sık gündeme gelmeye devam ediyor. güvenlik seviyesinin üst düzey seviyede olması en önemli hususlardan bir tanesi olarak karşımıza çıkıyor. Daha da önemlisi çok fazla alt koin mevcut ve listeledikleri alt koinler ile birlikte geniş bir yatırımcı portföyüne ulaşmayı başarıyorlar. Sizler de incelemelerinizi yapabilir ve eğer içinize sinerse kendinize bir hesap oluşturabilirsiniz. Bunun için herhangi bir ödeme yapmayacağınızı da belirtmek isteriz.

Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu