Anasayfa Altcoin Coinbase, 4 Popüler Altcoini Vadeli İşlemlerde Listeliyor!

Coinbase, 4 Popüler Altcoini Vadeli İşlemlerde Listeliyor!

Altcoin

Coinbase International Exchange, dört altcoin için sürekli vadeli işlemleri başlatacağını duyurdu.

Coinbase, 4 Popüler Altcoini Vadeli İşlemlerde Listeliyor!

Coinbase Global Inc. şirketinin Amerika Birleşik Devletleri dışındaki müşterilerine hizmet veren şubesi Coinbase International Exchange; Cardano (ADA), Chainlink (LINK), Dogecoin (DOGE) ve Stellar (XLM) dâhil olmak üzere dört yeni varlık için sürekli vadeli işlemleri başlatma planlarını açıkladı.

Coinbase Listeleme Programı

Ticaret devi tarafından açıklandığı üzere dört varlık için dört işlem çifti, 30 Aralık'ta UTC saat 10'da listelenecek ve likidite koşullarının karşılanması koşuluyla müşterilerinin bu yeni dijital para birimlerini benimsemeleri için zemin hazırlanacak.

Ticaret firması, özellikle ADA-PERP, LINK-PERP, DOGE-PERP ve XLM-PERP piyasalarının sırasıyla Coinbase International Exchange ve Coinbase Advanced platformlarında hayata geçirileceğini bildirdi. Bu listeleme ile birlikte dört yeni kripto para birimi, platformun ABD dışındaki müşterilere hizmet vermek üzere başlatılmasından bu yana listelenen diğer kripto para birimleri arasında Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve XRP ile birlikte yer alıyor.

Amerika Birleşik Devletleri'ndeki Coinbase kullanıcılarını bağlayan nispeten belirsiz düzenlemelerle borsa, ABD dışındaki müşterilerine doğru şekilde hizmet vermek için farklı bir yol keşfetmek zorunda kaldı. Bu durum, Coinbase International'ı doğurdu. En son eklenen ADA, LINK, DOGE ve XLM, daha geniş dijital para ekosisteminde daha fazla tradera ulaşabilecek stratejik bir genişleme hareketi oluşturuyor.

Bu varlıkların seçimi, benzersiz değer önermeleri ve özel takipçi toplulukları göz önüne alındığında kolay bir seçim oldu. Cardano bu yıl yeni inovasyonları ve geliştirme çabalarına olan bağlılığı ile manşetlere çıkarken, Chainlink de sektördeki fiili oracle hizmet sağlayıcısı olarak erişimini genişletmeye devam etti.

Dogecoin ve Stellar ikilisinin de kendilerine özgü çekicilikleri ve kitleleri var ve bu da onları Coinbase International Exchange için doğru seçim yapıyor.

Coinbase, 4 Popüler Altcoini Vadeli İşlemlerde Listeliyor!

Desteklenecek Varlıklara İlişkin Stratejik Karar

Coinbase, dünyanın dört bir yanındaki düzenleyici hükümlere sıkı sıkıya bağlı kalmak amacıyla sektördeki ilgili statülerine göre hangi varlıklara destek sağlayacağına karar veriyor.

Platform, Bitcoin ve Ethereum vadeli işlemlerinin yanı sıra uluslararası platformunda XRP vadeli işlemlerini de destekliyor. Bu hamle, dijital para biriminin Amerika Birleşik Devletleri'nde yatırım sözleşmesi olarak etiketlenemeyen tek altcoin statüsünü kazanmasının ardından geldi.

Söz konusu statü, Yargıç Analisa Torres'in 13 Temmuz'da verdiği ve şu anda ABD'de coin ile ilgili yasa olan bir kararın ardından geldi.

Kaynak: CoinGape

Coinbase, 4 Popüler Altcoini Vadeli İşlemlerde Listeliyor! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
Binance Nedir? Binance Güvenilir mi?
Rehber Burak Atik
Paribu Nedir? Paribu Güvenilir mi?
Rehber Hüseyin Özlan
Zettelkasten Coin (ZTTL) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Ethereum Madenciliği Nedir? ETH Mining Nasıl Yapılır?
Rehber Burak Atik
BitTorrent (BTT) Nedir, Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik