Anasayfa Altcoin Coinbase, Bu Altcoin Sahiplerini Uyardı: Paranızı Çekin Yoksa...

Coinbase, Bu Altcoin Sahiplerini Uyardı: Paranızı Çekin Yoksa...

Altcoin

Bitcoin SV desteğini sonlandıracak olan Coinbase, kullanıcılardan BSV varlıklarını çekmelerini istedi.

Coinbase, Bu Altcoin Sahiplerini Uyardı: Paranızı Çekin Yoksa...

Coinbase, Bitcoin SV (BSV) desteğini tamamen sonlandıracağını bildirdi. Söz konusu borsa, kullanıcıların 9 Ocak'a kadar BSV varlıklarını platformdan çekmeleri gerektiğini duyurdu. Borsa, aksi takdirde kullanıcıların tasfiye ile karşı karşıya kalabileceklerini dile getirdi. 

Yapılan bildirimde "BSV fonlarınızı çekmezseniz Coinbase, borsa hesabınızda kalan BSV'yi tasfiye edecektir." denildi.

BSV, Haber Sonrası Değer Kaybetti

Coinbase, Bu Altcoin Sahiplerini Uyardı: Paranızı Çekin Yoksa...

Bitcoin'in saf "Satoshi Vizyonu" versiyonu olduğu söylenen BSV, bu haberin ardından yüzde 1,74 değer kaybetti. Token, günlük 29,5 milyon dolarlık işlem hacmine ve 945 milyon dolarlık  piyasa değerine sahip görünüyor. 

Diğer kripto para borsalarından bazıları Craig Wright'ın davranışına tepki olarak, bazıları da BSV'nin 2021'de maruz kaldığı birden fazla yüzde 51 saldırısı nedeniyle tokeni delist etti. 

Yüzde 51 saldırısı, kötü niyetli madencilerin bir blockchain'in madencilik gücünün yarısından fazlasını elde ettiği ve kendi uzun zincirleri lehine dürüst blokları geçersiz kılarak ağı zayıflatmalarına izin veren bir durumu ifade eder.

2019 yılında Binance CEO'su Changpeng Zhao, Wright'ı dolandırıcılık olarak nitelendirdikten sonra BSV'nin borsadan çıkarılmasını emretti.

CZ, X (eski adıyla Twitter) üzerinden yaptığı bir paylaşımda, "Gerçek Satoshi, bunu kanıtlamak için herhangi bir mesajı dijital olarak imzalayabilir. Bu, onlar için nefes almak kadar basit. Ve pub anahtarına sahibiz." ifadelerini kullandı. 

Kaynak: CoinDesk

Coinbase, Bu Altcoin Sahiplerini Uyardı: Paranızı Çekin Yoksa... içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Ethereum Madenciliği Nedir? ETH Mining Nasıl Yapılır?
Rehber Burak Atik
BitTorrent (BTT) Nedir, Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Shit Coin Nedir? Dikkat Çeken Shit Coin’ler!
Rehber Banu Fırıncılar
Rug Pull Vakasıyla Gündemde Yer Alan BALD Coin Nedir?
Rehber Dilara Avcıoğlu
SEC'in Gönderdiği Wells Bildirimi (Wells Notice) Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Serum (SRM) Nedir, Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar