Anasayfa Altcoin Coinbase, Bu Altcoin'i Listeleme Kararını Duyurdu: Fiyat Patladı!

Coinbase, Bu Altcoin'i Listeleme Kararını Duyurdu: Fiyat Patladı!

Altcoin

Coinbase, Big Time (BIGTIME) adlı altcoini listeleme kararını açıkladı. Bunun üzerine BIGTIME fiyatı yüzde 71 arttı.

Coinbase, Bu Altcoin'i Listeleme Kararını Duyurdu: Fiyat Patladı!

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından biri olan Coinbase, Big Time'ı (BIGTIME) spot piyasaya dâhil etme kararını açıkladı. Bu heyecan verici proje; daha önce Fortnite, Call of Duty ve World of Warcraft gibi popüler ve tanınmış oyunlar üzerinde çalışmış olan son derece yetenekli bir oyun geliştiricileri ekibi tarafından geliştirilmiştir.

Bu projenin arkasındaki temel amaç, oyuncuların yalnızca NFT şeklinde dijital varlıklara sahip olmalarına ve onlarla ticaret yapmalarına değil, aynı zamanda onları oluşturmalarına imkân tanıyan çok oyunculu bir rol yapma platformu kurmaktır.

BIGTIME, 2021'den bu yana on milyonlarca dolar aralığında önemli yatırımlar çekti. Galaxy Digital, Animoca Brands ve Coinbase Ventures gibi önemli yatırımcılar destek sundu. 

Proje, ayrıca NFT'ler için önde gelen pazar yeri olarak kabul edilen Binance NFT'de birden fazla NFT satışını başarıyla gerçekleştirdi. Big Time, BIGTIME tokeni platformunda tanıtmak için önde gelen bir kripto para borsası olan OKX ile de güçlerini birleştirdi.

Duyuru Sonrası BIGTIME Fiyatı Yüzde 71 Arttı

Coinbase'in duyurusu, BIGTIME fiyatında kayda değer bir artışa neden oldu. Fiyat, sadece birkaç saat içinde yüzde 71 gibi şaşırtıcı bir oranda yükseldi. 

İşlem hacmi de önemli bir artış göstererek 22 milyon dolara ulaştı. Bu, token için yadsınamaz bir yüksek talep olduğunu gösteriyor. 

Bununla birlikte bazı analistler, erken yatırımcıların birikmiş kârlarını ele geçirmek için bir satış başlatabileceği konusunda uyarıyor.

Big Time Oyununun Farkı Nedir?

Coinbase, Bu Altcoin'i Listeleme Kararını Duyurdu: Fiyat Patladı!

Big Time, diğer blockchain oyunlarından ayrı bir yerde durmaktadır. Oyuncuların eski uygarlıklardan distopik geleceklere kadar çeşitli diyarlarda ve çağlarda yolculuğa çıkmalarını sağlayan çok yönlü bir platformdur. Oyuncular, avatarlarını kişiselleştirme ve büyüleyici niteliklere ve geçmişlere sahip olağanüstü öğeler edinme özgürlüğüne sahiptir.

Bu öğeler, açık piyasada takas edilebilen veya oyunun kendi içinde kullanılabilen NFT'ler şeklindedir. Big Time'ın token ekonomisi, zaman ve yaratıcılığa öncelik vererek oyuncuları aktif katılımları karşılığında ödüllendirmeyi amaçlamaktadır.

Kaynak: CoinGape

Coinbase, Bu Altcoin'i Listeleme Kararını Duyurdu: Fiyat Patladı! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Ethereum Madenciliği Nedir? ETH Mining Nasıl Yapılır?
Rehber Burak Atik
Binance Nedir? Binance Güvenilir mi?
Rehber Burak Atik
Ayı Piyasası (Bear Market) Nedir?
Rehber Hüseyin Özlan
BitTorrent (BTT) Nedir, Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik