Kripto Para Haberleri

Coinbase CEO’su Brian Armstrong Nasdaq listelemesi hakkında büyük konuştu

Coinbase kurucusu ve CEO’su Brian Armstrong bugün resmi Coinbase blog paylaşımın şirketin IPO’su olan $COIN hakkında açıklama yaptı.

Brian Armstrong:

Coinbase bugün Nasdaq’da listeleniyor. On yıllık bir çalışma ve pek çok insan bizi buraya getirdi. Bu yıllarca ücretsiz, adil ve herkese açık bir finansal sistem oluşturmaya odaklanan her Coinbase çalışanını içeriyor. Aynı zamanda Coinbase kullanan 56 milyon insanı da içeriyor. Ve tabii ki, 2008’de Bitcoin’i dünyaya tanıtarak her şeyi başlatan Satoshi Nakamoto’yu unutmamalıyız.

Buraya gelirken birtakım inişler ve çıkışlar yaşadık. Şans ve beceri sayesinde Coinbase, birçok kişinin başarısız olacağını tahmin ettiği yerde başarılı oldu. Yeniliklerle iniş ve çıkışları atlattık ve uzun vadeye gözümüzü diktik. Ve bu arada, kripto para birimlerinin kullanımını kolaylaştırdık ve milyonlarca insanı bu yeni teknolojiyle tanıştırdık. Şimdiye kadar başardıklarımızdan gurur duyuyorum. Ancak tüm bu işi kesinlikle bir günde yapmadık.

Bugünün listelemesi bir kilometre taşıdır, ancak önümüzde her yeni gün kadar önemli değildir. Coinbase’in iddialı bir hedefi var: Dünyadaki ekonomik özgürlüğü artırmak. Herkes, kendileri ve aileleri için daha iyi bir yaşam kurmalarına yardımcı olabilecek finansal hizmetlere erişimi hak eder. Bunu gerçeğe dönüştürmek için yapacak daha çok çalışmamız var.

Hâlâ bu sektörün ilk günlerindeyiz, ancak doğrudan geleceğe, hedefimize ve sizin için, yani topluluğumuz için en iyi kripto deneyimlerini oluşturmaya odaklandık.

Coinbase hissesi Binance’da listelenecek

Kripto para borsası Binance rakip kripto para borsası Coinbase’in hisse senedi tokenini bugün listeleyecek.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Coinbase hakkında sarsıcı iddia!

Binance’da Coinbase hisse tokeni Coinbase’in Nasdaq’da listelenmesinden sonra geçecek. Binance kullanıcıları kesirli bir şekilde Coinbase hisse senedi alabilecek.

Binance geçtiğimiz gün bildirdiğimiz gibi Tesla ile başlayarak hisse senedi tokenleri sunmaya başladı. Şu anda borsa hisse senedi token hizmetlerini daha da genişleteceğini söylüyor. Tesla hisse senet tokeni Binance’da listelendikten sonraki 3 gün içinde 6.7 milyon dolarlık ticaret hacmine ulaştı.

Binance hisse senedi token fiyatlarında geleneksel piyasaları takip ettiğinden dolayı bu tokenler sadece Nasdaq’ın açık saatleri içerinde alınıp satılabiliyor.

Şu anda Binance’ın Coinbase hisse senedi tokenine nasıl ve kimin ya da hangi şirketin yardımı aracılığıyla listelediği bilinmiyor.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu