Coinbase CEO’su: Uzun vadeli yatırımcılar kazanıyor

2 Dakikada Okunabilir


Kripto para birimi piyasasının savunucuları her zaman önemli isimler oldu ve kripto para yatırımcılarına verdikleri sözel destekler ile adlarından sık sık söz ettirdiler. Ancak Coinbase CEO’su Brian Armstrong tarafından yapılan açıklamalar ve diğer kripto para birimi borsalarının yöneticileri tarafından yapılan açıklamalar son derece önemliydi. Armstrong, Coinbase’in hem şirket hem de müşterilerin fayda sağladığı bir sisteme inandığını belirtti. O şöyle dedi:

 

Sadece Coinbase’nin tek amacı ticarete odaklanmış bir versiyonunu hayal edin işte hepsi bu. Sistem ne kadar çok işlem yaparsanız o kadar çok para kazanırız, ki bu bizim yaptığımız bir şey değildir. Bu varsayımsal sistemin gerçekten karanlık bir tarafı var, çünkü müşteriler aslında bizimde istemediğimiz üzere bazen para kaybediyorlar. Varlıkları alıp elinde tutan ve uzun vadeli işlemler yapan yatırımcılar bu sistemde gerçekten para kazanan isimler oluyor. Kripto para birimlerine uzun vadeli yatırım yapanlar er ya da geç mutlaka kripto para birimlerine yaptıkları büyük ve küçük yatırımlarından oldukça iyi para kazanarak geri dönüş alabiliyorlar.

Coinbase CEO’su, Coinbase’in sadece dünya ekonomisini değil aynı zamanda kripto dolandırıcıları engelleyen bir yapıda olmasını istediğini açıkladı. Ayrıca kripto para birimi alanındaki vergiler konusuna da değindi, ancak yasal kaygılar nedeniyle üzerinde durmaktan kaçınacak olduğunu söyledi.

Kripto para ve şirketler

Armstrong, başka bir kullanıcının Coinbase’in Kanada’ya girişi ile ilgili sorusuna da cevap vererek Kanada hakkında ne yapılacağı konusunda pek fazla bilgi vermese de önemli bir açıklamaya imza attı.

Her zaman platformumuza daha fazla varlık eklemeye ve daha fazla ülkeye genişlemeye odaklanarak hareket ediyor ve bunun sonuçlarını önceden tespit ederek başarılı adımlar atmak isteriz. Kanada ile olan şey, ortağımızla sorunlarımız olduğu için geri çekilip stratejimizi yeniden düşünmek zorunda kaldık. Biraz uzun süre oldu ama Kanada’ya gireceğiz ve bu konuda ciddi düşünüyoruz.

Brian Armstrong, son zamanlarda Bitcoin ve diğer kripto para birimlerinin, büyümesi için büyük ve şirketlerin yapacak oldukları kurumsal kripto para yatırımcılarına mecbur olarak ihtiyaç duyduklarını açıklamıştı. Kurumsal şirketler ise kripto para yatırımı yapmaktan kaçınıyor.


İçeriğe Nasıl Tepki Verdiniz?

Kızgın Kızgın
161
Kızgın
Şaşkın Şaşkın
161
Şaşkın
Lol Lol
282
Lol
Harika Harika
161
Harika
Korkunç Korkunç
121
Korkunç
Soner Özcan
26 yaşındayım ve hala üniversite eğitimime devam ediyor. Geleceği değiştirmesini beklediğimiz kripto paralar hakkında hem kendimi, hem koinbox.net okuyucularını bilgilendirmek ve doğru haberler sunmak için editörlük yapıyorum.
error: Kopyalama Engellendi!