Kripto Para Haberleri

Coinbase Kripto Derecelendirme Konseyine 3 Yeni Üye Ekledi

Coinbase Kripto Derecelendirmeleri Konseyine 3 yeni üye katıldı. Kuruluş, kripto paraların ABD düzenlemelerine göre menkul kıymet olup olmadığını belirleyen bir ‘kripto paraları değerlendirme standardı’ yaratmaya çalışıyor.

Coinbase Kripto Derecelendirme Konseyi’ne yeni üyelerin eklenmesi, yükselen grafiğini kripto alanında lider bir araştırma kuruluşu olarak gösteriyor. OKCoin US, eToro ve Radar konseye eklenen 3 yeni üye oldu. Tüm üyelerle birlikte konsey kripto paraların borsalarda güvenlik durumunu belirleme ve optimize etme çabalarına katkıda bulunacaktır. Yeni üyeler grubun teknik becerisini ve yasal zekasını önemli ölçüde artıracak.

Kripto Endüstrisi İçin Pozitif Genişleme

Coinbase Kripto Derecelendirme (CRC) üyeleri, her derecelendirme yayınlanmadan önce ayrıntılı bir inceleme yapar. Kripto paralar 1 ile 5 arasında derecelendirilir. 1 derecelendirmesi, güvenlik özelliklerine sahip olmayan kripto paraları ifade ederken, 5 derecesi kripto paranın güvenliğinin sağlam olduğu anlamına gelir. Örneğin, Ethereum Classic’in CRC ölçeğinde derecesi 2’dir.

Kripto paraların güvenlik derecelendirilmesinin altında yatan nedenler de CRC tarafından ayrıntılı bir şekilde açıklanmaktadır. Bu, geri bildirimin davet edilmesine yardımcı olur ve şeffaflığı sağlamak için iyileştirmeler uygular. Bu iyileştirmeler, mantıklı ve belirgin içeriğe dayanmaktadır. Coinbase Kripto Derecelendirme Konseyi’nin ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) ile ilişkili olmadığı ve grubun bu konuda resmi SEC standı olarak kabul edilen önerilerinin de olmadığı belirtilmelidir. SEC, Bitcoin ve Ethreum’un menkul kıymet olmadığını açıklamıştır.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Son Bitcoin düşüşünün nedeni nedir? En önemli seviyeler nelerdir?

CRC 2020 Yol Haritası Daha Fazla Şeffaflık Vaat Ediyor

2020’de, CRC çeşitli kripto paraların güvenlik derecesinin nasıl karakterize edildiğini açıklayacaktır. Bu tür sınıflandırmaları yapmak için kullanılan çerçeve de kamuoyuna açıklanacaktır. Çerçevenin bu şekilde paylaşılması, endüstrinin kripto para alanında şeffaflığa doğru adımlar atmasına yardımcı olacaktır. Coinbase Kripto Derecelendirme Konseyi’nin şu anki birçok üyesi, konuyla ilgili faydalı tartışmaların devam eden evrimsel bir süreç olduğunu açıkladı. Yeni üyeler organizasyona daha fazla yönetme yeteneği getirecek.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu