Kripto Para Haberleri

Coinbase Custody ve Bison Trails Ortaklık Kurdu

Coinbase Custody ve blockchain altyapı sağlayıcısı Bison Trails, müşterilerinin Polkadot’un DOT tokenlerinin stakelenmesi için ortaklık kurdu.

Salı günü haberleri açıklayan Bison Trails, Coinbase Custody müşterilerinin staking ödülleri kazanmak için DOT tokenlerini doğrulayıcılara devredebileceklerini açıkladı. Coinbase Custody, şubat ayında DOT tokenleri için destek ekledi.

Bison Trails kurucusu ve CEO’su Joe Lallouz, Coinbase Custody ile ortaklığın müşterilerin Polkadot’u güvence altına almasını ve staking ödülleri kazanmasını “inanılmaz derecede kolay” hale getireceğini açıkladı.

Joe Lallouz:

“Bison Trails aracılığıyla kendi doğrulayıcılarını çalıştıran karşılıklı istemciler Coinbase Custody’nin ürününde Bison Trails altyapılarını görecek ve Coinbase Custody içindeki bir açılır menü aracılığıyla temsilci seçebilecekler. Ve diğer tüm Coinbase Custody müşterileri, Bison Trails’in topluluk düğümlerini temsilci seçme seçenekleri olarak görecek.”

Coinbase Custody şu anda sadece Tezos’un (XTZ) staking yapılmasını destekliyor. Coinbase Custody şu anda Tezos staking doğrulayıcıları arasında en büyüğüdür. Coinbase Custody’de 30 Mart 2020 itibariyle 65 milyon XTZ var.

Coinbase Custody CEO’su Sam McIngvale:

“Staking, kripto para ekosisteminin giderek daha önemli bir unsuru oluyor. Yatırımcılarına karşı yükümlülükleri olan Coinbase Custody müşterilerine ağ ödüllerine katılmanın yanı sıra ekosistemin güvenliğine ve yönetimine katkıda bulunmak için kripto para odaklı bir yöntem sağlıyor. Bison Trails gibi bir ortakla çalışmak, müşterilerimize platformun çıkışı sırasında Polkadot (DOT) gibi hisse kanıtları kullanan ağlara katılmanın kolay bir yolunu sunmamızı sağlıyor.”

Ethereum kurucu ortağı Gavin Wood liderliğindeki Polkadot projesinin bu yıl başlaması bekleniyor. Proje, Ekim 2017’de bir token satışı ile 145 milyon dolar topladıktan sonra geliştirilmeye devam ediyor. Polkadot, geçen yıl satış gelirlerini açıklamadan başka bir özel token satış yaptı. Proje, 60 milyon dolar toplamaya çalışıyordu.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Blockchain patentleri rekor kırıyor!

Polkadot’un tam yayınlanma tarihi ​​belli olmasa da bu hafta başında Gavin Wood;

“Koronavirüs salgınının ortasında merkezi olmayan Polkadot ağını başlatmak için görevimizi sürdürmeye devam edeceğiz”.

Bison Trails, “yakın gelecekte” daha fazla protokolü destekleyeceğini açıkladı.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu