Anasayfa Altcoin Coinbase Duyurdu: 2 Altcoin'de Vadeli İşlemleri Başlatıyor!

Coinbase Duyurdu: 2 Altcoin'de Vadeli İşlemleri Başlatıyor!

Altcoin

Kripto para borsası Coinbase, Polygon (MATIC) ve Bitcoin Cash (BCH) dâhil olmak üzere iki altcoin'de vadeli işlemleri başlatacağını duyurdu.

Coinbase Duyurdu: 2 Altcoin'de Vadeli İşlemleri Başlatıyor!

Coinbase International Exchange, cumartesi günü yaptığı bir açıklamada, Coinbase International Exchange ve Coinbase Advanced üzerinde Polygon (MATIC) ve Bitcoin Cash (BCH) sürekli vadeli işlem sözleşmelerini başlatmayı planladığını duyurdu. Bu hamle; Coinbase'in uluslararası şubesinin, işlem hacimlerindeki büyük artışın ortasında kripto tekliflerini genişletmesiyle geldi.

Kripto borsası Coinbase International Exchange, 2 Aralık'ta yaptığı resmî bir duyuruda, Coinbase International Exchange & Coinbase Advanced'de Polygon ve Bitcoin Cash sürekli vadeli işlem sözleşmeleri için destek sağlanacağını açıkladı.

Kullanıcılar, MATIC-PERP ve BCH-PERP sözleşmelerinin alım satımına 7 Aralık günü saat 10:00'da (UTC) veya sonrasında başlayabilirler. Bu, borsanın sürekli sözleşme tekliflerini artırmak için yaptığı heyecan verici bir hamleyi işaret ediyor.

Coinbase, ABD dışındaki kurumsal yatırımcıların Mayıs ayında sürekli vadeli işlem ticareti yapmalarına olanak sağlamak için Coinbase International Exchange'i başlattı. Ayrıca, Eylül ayında uygun ABD dışı perakende müşterileri için sürekli vadeli işlemleri etkinleştirmek üzere düzenleyici onay aldı.

Geçen hafta Coinbase International Exchange tarafından Cardano (ADA), Chainlink (LINK), Dogecoin (DOGE) ve Stellar (XLM) için sürekli vadeli işlem sözleşmeleri başlatılmıştı. Yeni teklifler; ayrıca yatırımcıların, platformun ABD dışındaki müşterilere hizmet vermek üzere piyasaya sürülmesinden bu yana listelenen diğer kripto paraların yanı sıra Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) ile birlikte daha fazla kriptoya erişmelerini sağlıyor.

Coinbase Duyurdu: 2 Altcoin'de Vadeli İşlemleri Başlatıyor!

MATIC ve BCH Fiyatları Nasıl Tepki Verdi?

ADA, LINK, DOGE ve XLM fiyatları, Coinbase International Exchange tarafından listelendikten sonra yukarı yönlü hareket gösterdi.

Kripto analistleri de büyük balina birikiminin ve kripto piyasasındaki toparlanmanın ortasında MATIC ve BCH fiyatları konusunda iyimser görünüyor.

MATIC fiyatı son 24 saat içinde yüzde 3'ün üzerinde artış gösterdi ve şu anda 0,807 dolardan işlem görüyor. 24 saatlik dip ve tepe seviyeleri sırasıyla 0,777 dolar ve 0,818 dolar oldu. Ayrıca, işlem hacmi son 24 saatte yüzde 20 oranında düşerek traderların ilgisinde bir azalmaya işaret etti.

Bu arada BCH fiyatı da son 24 saatte yüzde 1'in üzerinde yükseldi ve şu anda 226,33 dolardan işlem görüyor. 24 saatlik dip ve tepe seviyeleri sırasıyla 223,29 dolar ve 226,35 dolar oldu. 

Kaynak: CoinGape

Coinbase Duyurdu: 2 Altcoin'de Vadeli İşlemleri Başlatıyor! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
Paribu Nedir? Paribu Güvenilir mi?
Rehber Hüseyin Özlan
Ethereum Madenciliği Nedir? ETH Mining Nasıl Yapılır?
Rehber Burak Atik
BitTorrent (BTT) Nedir, Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Shit Coin Nedir? Dikkat Çeken Shit Coin’ler!
Rehber Banu Fırıncılar