Anasayfa Analiz Coinbase Entegrasyonu Bu Coin'i Uçurdu: Patlama Yapıyor...

Coinbase Entegrasyonu Bu Coin'i Uçurdu: Patlama Yapıyor...

Analiz

Coinbase'in kripto ekosistemindeki açıklığı artırmak için VeChain (VET) benimsemesi, fiyatı adeta uçuşa geçirdi! İşte detaylar...

Coinbase Entegrasyonu Bu Coin'i Uçurdu: Patlama Yapıyor...

Günün erken saatlerinde, VeChain (VET) piyasa düşüş ivmesi hakim oldu ve fiyatı başarılı bir şekilde 24 saatin en düşük seviyesi olan 0,01631$'a düşürdü. Bununla birlikte, Coinbase'in kripto ekosistemindeki açıklığı artırmak için VeChain (VET) benimsemesi, düşüş eğilimini etkisiz hale getirdi.

Sonuç olarak boğalar, dirençle karşılaşmadan önce VeChain (VET) fiyatını yedi günün en yüksek seviyesi olan 0,01857$'a çıkardı. Bununla birlikte, yükseliş eğilimi, basın tarihi itibariyle hala piyasa kontrolündeydi ve %6,32'lik bir artışla 0,01799$'a ulaştı diyebiliriz.

Coinbase entegrasyonu, VeChain'in iyimser ruh halini önemli ölçüde artırdı ve daha fazla alıcı ile birlikte yatırımcıları piyasaya çekti. Sonuç olarak, VET'in piyasa değeri ve 24 saatlik işlem hacmi sırasıyla %6,29 ve %124,39 artarak 1.307.304.986$ ve 88.550.973$'a yükseldi.

Coinbase Entegrasyonu Bu Coin'i Uçurdu: Patlama Yapıyor...

VET'in 4 saatlik fiyat çizelgesinde yükselen Keltner Kanalı bantları, fiyat oynaklığında önemli bir artışa işaret ediyor. 0,01814170$'a ulaşan üst bant, 0,01652596$'a ulaşan orta bant ve 0,01401022$'a ulaşan alt bant, genişleyen bir fiyat aralığını ve olası önemli fiyat değişikliklerini gösteriyor diyebiliriz.

VeChain (VET) Fiyatı İçin Sırada Ne Var?

Keltner Kanalı bantlarının yükseliş eğilimi, pozitif momentuma karşılık gelir ve bu, iyimser tutumun bozulmadan kaldığını ve VeChain (VET) fiyatını yükseltmeye devam edebileceğini gösteriyor.

68.49'luk bir RSI okuması ile VeChain (VET) piyasası ılımlı yükseliş işaretleri gösteriyor. Bu RSI değeri, piyasada aşırı alım yapmadığını ve yukarı hareket için yer sağladığını gösteriyor.

Coinbase Entegrasyonu Bu Coin'i Uçurdu: Patlama Yapıyor...

Chaikin Para Akışı (CMF) pozitif bölgede (sıfırın üzerinde) ve daha yükseğe (0,37) yönelerek iyimser görünüme katkıda bulunuyor. Bu CMF puanı, yatırımcıların pozisyon biriktirmesiyle piyasa ek sermaye girmesi nedeniyle VeChain (VET) piyasa satın alma baskısı altında olduğunu gösterir diyebiliriz.

Bununla birlikte, 72.08'deki stokastik RSI okuması ile VeChain (VET) piyasa yakında aşırı alım koşullarına yaklaşıyor olabilir.

Bu aşırı alım durumu, VeChain (VET) yükseliş trendine devam etmeden önce bir geri çekilme veya düzeltme zamanı geldiğinin sinyalini verir. Bu hareket, tüccarları iyimser görünüme fazla kapılmamaları konusunda uyarıyor.

Sonuç olarak, VeChain'in Coinbase ile entegrasyonu, piyasadaki iyimserliği harekete geçirerek fiyatı 7 günün en yüksek seviyesine çıkarıyor ve daha fazla kazanç potansiyeli olduğunu gösteriyor. Ancak yine de, yüksek volatiliteli mevcut süreç göz önüne alındığında yatırımcıların dikkatli bir şekilde hareket etmesinde fayda var.

Coinbase Entegrasyonu Bu Coin'i Uçurdu: Patlama Yapıyor... içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Ethereum Madenciliği Nedir? ETH Mining Nasıl Yapılır?
Rehber Burak Atik
BitTorrent (BTT) Nedir, Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Shit Coin Nedir? Dikkat Çeken Shit Coin’ler!
Rehber Banu Fırıncılar
SEC'in Gönderdiği Wells Bildirimi (Wells Notice) Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Rug Pull Vakasıyla Gündemde Yer Alan BALD Coin Nedir?
Rehber Dilara Avcıoğlu
Serum (SRM) Nedir, Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar