Coinbase EOS’u ekledi

2 Dakikada Okunabilir


Bugün, en iyi kripto para borsası Coinbase, EOS kripto parasını bundan sonra platformunda listeleyecek olduğunu ve kripto para yatırımcılarının istemeleri durumunda EOS satın alabilecek olduklarını açıkladı. EOS satın almak veya transfer etmek isteyen Coinbase kullanıcıları kısa sürede bu işlemi yapabilecekler ve bu işlemi yaparken Coinbase kripto para borsasında diğer altcoinler ile işlem yaptıklarından farklı bir işlem uygulamayacaklar.

Bu hizmet, Coinbase’in şu anda faaliyet gösterdiği, Birleşik Krallık’ta ve Birleşik Devletler’deki New York eyaleti dışında olacak ve daha sonra bu şehirlere de EOS satın alım desteği sunulacak. Coinbase yatırımcıları bu konuda neden dolayı kendilerine sınırlı imkan sunulduğunu sorgulayabilir ama bununla ilgili kesin bir açıklama Coinbase basın biriminden yapılmış değil.

Bu duyuru, çoğu kripto tutkununa sürpriz oldu ve şirketin resmi blogu tarafından yapıldı.

Coinbase, listesine daha fazla ve daha farklı altcoinler eklemek konusunda hızlı davransa da bazen yavaş kalabildiği eleştirisi ile karşı karşıya kalabiliyor. Kripto para borsasının EOS ve benzeri kripto para birimlerini daha kısa sürede platforma eklemesi, daha hızlı olması çağrısı yapan kullanıcıların sayısı gün geçtikçe daha fazla artıyor. Blog yazısı ayrıntıları:

Müşterilerden duyduğumuz en yaygın taleplerden biri Coinbase’de daha fazla kripto para birimi alıp satabilmektir. Eylül ayında, daha fazla kripto para biriminin eklenmesini hızlandırmak için tasarlanan varlıkların listelenmesi için yeni bir süreç ilan ederek yeni kararlar verdik ve bu kararlar sonrasında Coinbase kripto para borsasını kullanan yatırımcılarımızın daha çok kripto para alıp satmasına izin verme kararımızı sürekli geliştirmeye çalıştık. İnsanların kripto para birimlerini anlamalarına ve keşfetmelerine yardımcı olacak yeni araçlara da yatırım yapıyoruz. Kripto hakkında sıkça sorulan soruları yanıtlamak için bilgi varlık sayfalarının yanı sıra Coinbase web sitesinin yeni bir bölümünü başlattık.

EOS ve diğer altcoinlerin Coinbase kripto para borsasında listelenmesi sadece kripto para yatırımcılarına değil, Coinbase için de oldukça iyi bir gelir kapısı açılmasına izin verebilir. Coinbase kısa vadede EOS’u platforma eklemesinin yararlarını komisyon ve diğer kazançlarına yansıyacak gelişmeler sonrasında fark edebilir.


İçeriğe Nasıl Tepki Verdiniz?

Kızgın Kızgın
40
Kızgın
Şaşkın Şaşkın
40
Şaşkın
Lol Lol
161
Lol
Harika Harika
41
Harika
Korkunç Korkunç
403
Korkunç
Uğur Acar
28 yaşındayım, 6 senedir gazetecilik yapıyorum ve kripto para yatırımcısı olmamdan ötürü Bitcoin haberleri konusunda yazılarımı okuyucular ile buluşturuyorum. İngilizce biliyorum ve sürekli fotoğraf çekmek hobilerimden sadece bazıları.
error: Kopyalama Engellendi!