Kripto Para HaberleriBlockchain Haberleri

Coinbase, Neutrino’yu satın al!

Kripto para borsası Coinbase, eşler arasında daha çeşitli şifreleme sağlamak için daha geniş bir piyasa parçası olarak blockchain startup firması Neutrino’yu satın aldı. Ancak, iktisap şartları henüz açıklanmadı.

Neutrino, 2016 yılında kurulan, birden fazla blokaj genelinde şifreleme para akışı akışlarını izlemenin yanı sıra, izleme, analiz ve çözümleme için çözümler geliştirmeye odaklanan ve tüm kripto para birimi ekosistemi hakkında eyleme geçilebilen bir blok zinciri startup firması başlangıcıdır.

Coinbase’in mühendislik ve ürün direktörü bölümünden CoinDesk ile konuşan Varun Srinivasan, blok zinciri startup şirketinin, birçok konuda kendilerine yardımcı olacak işlemlerde fayda sağlayacak olduğunu açıkladı.

Çevrimiçi bir yazıda Coinbase, Neutrino’nun Londra’daki Coinbase ofisi dışında bağımsız bir işletme olarak çalışmaya devam edeceğini belirtti.

Kamu blokajlarına ilişkin verileri analiz konusunda işimize yarayacak olan Neutrino, insanların hesaplarından fon çalınmasını önlememize, fidye yazılımı saldırılarını araştırmamıza ve kötü oyuncuları tespit etmemize yardımcı olacak. Ayrıca, yerel yasalara ve düzenlemelere uyumu sağlamaya yardımcı olurken, daha fazla kişiye daha fazla şifreleme ve özellik getirmemize yardımcı olacak.

Neutrino CEO’su Giancarlo Russo, devralım üzerine yaptığı açıklamada, İtalya merkezli ve inovasyon için çok önemli bir dönüm noktası olduğunu söyledi. Ve ekledi,

Coinbase’e katılmaya karar verdik, çünkü şirketin açık bir finansal sistem kurma misyonuyla tamamen uyumluyuz ve aynı şifreli para birimli alanda düzenleme, uyum ve güvenlik konusundaki taahhüdümüzü paylaşıyoruz.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu