Altcoin Haberleri

Coinbase Pro’dan Dogecoin Açıklaması!

Dünyanın en büyük kripto para borsası denilince akla gelen ilk isimlerden biri de Coinbase Pro olarak karşımıza çıkıyor. Çok sayıda dijital varlığın listelenmesinin yanı sıra en güvenilir isimlerden biri olduğu gerçeğini de unutmamak gerekiyor. Tüm bu gerçeklerin yanı sıra piyasanın en kalabalık borsalarından bir tanesi olduğunu da biliyoruz.

Kısa bir süre önce bir açıklama yapıldı ve Dogecoin’in borsada listeleneceği duyuruldu. Bu önemli bir gelişme ve Dogecoin yatırımcılarını da harekete geçirmiş durumda. Meme coin piyasasının en ünlü ve en çok tercih edilen ismi olarak karşımıza çıkan Dogecoin, artık Coinbase Pro’da da listelenecek ve bu önemli bir gelişme.

Dogecoin’in en büyük destekçisi Elon Musk henüz bu konu hakkında bir açıklama yapmadı ancak öyle zannediyoruz ki kısa bir süre sonra yine tivit atarak desteğini bir şekilde sürdürecektir.

3 Haziran Doge için Önemli Bir Gün Olacak

doge

Hem Dogecoin hem de doge yatırımcıları için önemli bir gün olacağını düşünüyoruz. Coinbase Pro borsası tarafından yapılan açıklamaya göre 3 Haziran’da herhangi bir aksaklık yaşanmazsa Dogecoin’in listelenmesi bekleniyor. Meme coin piyasasının en önemli ve yine en popüler isimlerinden biri olan Doge, kısa süre içerisinde büyük sükse yarattı ve hali hazırda yaratmaya da devam ediyor.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Cardano, Ledger Nano S ile uyumlu olacak!

Dünyaca ünlü borsaların da listelemesi ile birlikte adını daha sık duyar hale geldik. Coinbase pro da bu borsalardan biri ve yazımızın başında da ifade ettiğimiz gibi şu an için en kalabalık ve yine en fazla güven veren borsaların başında yer alıyor.

3 Haziran ile birlikte artık listede sizler de Dogecoin’in yer aldığını görebileceksiniz. Likidite koşullarına dair ufak tefek sorunların var olduğu dile getiriliyor ancak bu sorunların çözülmesi elbette mümkün. Bu da 3 Haziran tarihini bir kez daha gündeme getiriyor. Türkiye saati ile 19:00’da listeleme işlemi gerçekleşecek. Dogecoin yatırımcılarının amiyane tabirle pusuda beklediklerini düşünüyor ve en az onlar kadar heyecanlı bir bekleyiş içerisinde olduğumuzu da ifade etmek istiyoruz.

İlgili İçerik: Dogecoin (DOGE) Nasıl Alınır? 5 Adımda Satın Alma Rehberi

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: 1 Puan: 5]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu