Kripto Para Haberleri

Coinbase, Tagomi’yi Satın Aldı

ABONE OL:

Coinbase, aylar süren spekülasyonları takiben kripto para aracısı Tagomi’yi satın aldı.

İki kaynağa göre, çarşamba günü açıklanan anlaşma 70 milyon ila 100 milyon dolar arasında bir değere sahip. Bu, Coinbase’in bugüne kadarki en büyük satın alımlarından birini temsil ediyor. Profesyonel ticaret hizmetlerini ve saklama hizmetlerini kapsayan borsa kurumsallığını yeni satın alım ile daha da geliştirecek.

İlk olarak Kasım ayında Coinbase ve Tagomi arasındaki görüşmeler yapıldığı iddia ediliyordu. O zamanlar Tagomi, Binance dahil olmak üzere diğer borsalarla benzer konuşmalar yapıyordu.

Coinbase ve Tagomi arasındaki anlaşma yasal onay bekliyor. 2020’nin sonunda anlaşmanın tamamlanması bekleniyor. Tagomi, Coinbase’in satın aldığı bir düzineden fazla firmanın listesine katıldı.

2018’de başlatılan Tagomi, kripto para piyasasında başarılı bir aracı olarak kendine yer buldu. Hisse senedi ticareti dünyasında, bu aracılar yatırımcıların pazar yerleri arasında sorunsuz bir şekilde ticaret yapmalarını sağlayan hizmetler sunmaktadır. Şirket kripto paralarda piyasada mümkün olan en iyi fiyattan ticaret yapma hizmeti sunuyor

Firma yatırımcıları arasında Pantera Capital, Digital Currency Group ve Peter Thiel’in Kurucu Fonu var. Şirket Union Square Ventures eski yardımcı analisti Jennifer Campbell ve Goldman Sachs’ın eski ortağı Greg Tusar tarafından yönetildi.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  BitPay ve Coinbase Ortaklığı Büyüyor

Çıkışından bu yana Tagomi, kripto paraları shortlama seçeneği gibi yeni hizmetler eklerken, siparişlerini yönlendirdiği borsa ve borsa dışı üstü masalarını genişletmeye devam etti.

Coinbase’e bu satın alma ile şirketin kurumsal kapsama alanını genişletiyor.

Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu