Coinbase Türkiye’de! 60 TL bonus veriyor

1 Dakikada Okunabilir


ABD merkezli dünyanın en büyük 2 kripto para borsasından birisi olan Coinbase bugün akşam saatlerine doğru Türkiye’de hizmete açıldı. 2 saat kadar önce Türkiye’de hizmete açılan kripto para birimi borsası bu konuda açıklama yapmadı ancak 60 TL bonus verdiklerini açıkladı. Coinbase 60 TL bonus nasıl alınır?

Coinbase’de 602 TL ve üzerinde bir yatırım yaparsanız ve arkadaşınızı davet ederseniz arkadaşınız tarafından 602 TL ve üzerinde bir kripto para işlemi yapılırsa 60 TL kadar bonus kazanma hakkı veriyor. Bu bonus çok büyük bir tutar olmasa da ilk kez Coinbase kripto para borsasını kullanacak olanlar için son derece iyi bir tanıtım oldu.

Coinbase kripto para birimi borsasının aldığı ve alacak olduğu bu ve buna benzer kararlar dolar karşısında son derece güçlü olan bir borsanın 60 TL bonus vermesi çok büyük bir tanıtım olarak değerlendirilmesi gerekmiyor. Borsanın yakın zamana kadar kripto para işlemleri konusunda Türk kullanıcılara hizmet vermese de belirli yöntemler ile Coinbase borsasını kullanmak mümkün olabiliyor.


error: Kopyalama Engellendi!