Anasayfa Sektörel Coinbase, Yeni Entegrasyonu Açıkladı: Daha Hızlı İşlemler...

Coinbase, Yeni Entegrasyonu Açıkladı: Daha Hızlı İşlemler...

Sektörel

Coinbase, Bitcoin Lightning Network entegrasyonuna karar vererek daha hızlı işlemleri taahhüt etti.

Coinbase, Yeni Entegrasyonu Açıkladı: Daha Hızlı İşlemler...

Coinbase CEO'su Brian Armstrong, kripto topluluğu tarafından aylarca sorgulandıktan sonra borsanın Bitcoin Lightning Network'ü entegre etmeye karar verdiğini söyledi.

Armstrong, 13 Eylül'de X'te (eski adıyla Twitter) yaptığı bir paylaşımda, borsanın Bitcoin işlemlerinin daha hızlı ve daha ucuz olmasını sağlamak için üzerine düşeni yapmaya istekli olduğunu çünkü bu dijital varlığın sektördeki en önemli kripto para birimi olduğunu belirtti.

Lightning Network, Bitcoin üzerine inşa edilmiş en popüler "Layer 2" ödeme protokolüdür. Bu çözüm, ağ düğümleri arasında daha hızlı ve daha uygun maliyetli işlemleri kolaylaştırır. Birincil hedefi, Bitcoin'in karşılaştığı ölçeklenebilirlik zorluklarını ele almak, sonuçta kullanıcı memnuniyetini artırmak ve potansiyel olarak blockchain ağının kullanımını artırmaktır.

Armstrong, platformun bu entegrasyonu ne zaman tamamlayacağına dair kesin bir zaman çizelgesi vermedi ve "Bitcoin Lightning Network'ün entegre edilmesi biraz zaman alacak. Bu yüzden lütfen sabırlı olun." dedi.

Coinbase, Yeni Entegrasyonu Açıkladı: Daha Hızlı İşlemler...

Coinbase, Entegrasyon için Kullanıcı Tabanı ile Etkileşime Giriyor

Bu arada, borsanın Coinbase Cloud'daki protokol uzmanı Viktor Bunin entegrasyon çabalarına liderlik ediyor. Bunin, 2 Ağustos tarihli bir gönderide; topluluğu destek, kullanıcı deneyimi geliştirmeleri, açık kaynak araçları, hizmet sağlayıcılar ve potansiyel uç durumların ele alınması dâhil olmak üzere çeşitli entegrasyon konularında kendisiyle iletişime geçmeye davet etti. Bu, Coinbase'in sağlam ve kullanıcı dostu bir Lightning Network entegrasyonu sağlamak için kullanıcı tabanıyla aktif olarak etkileşime girdiğini göstermektedir.

Coinbase, ölçeklendirme çözümüne sınırlı erişimi nedeniyle kripto topluluğundan yoğun eleştiriler aldı. Twitter kurucu ortağı Jack Dorsey, borsanın diğer kripto ödeme seçeneklerini takip ederken bu çözümü neden ihmal ettiğini açıkça sorguladı.

Buna karşılık Armstrong, platformun Bitcoin Layer 2 ölçeklendirme çözümünü entegre etmek için aktif olarak çalıştığını sürekli olarak savundu ancak bu entegrasyon için somut bir zaman çizelgesi belirtmekten her zaman kaçındı.

Coinbase, Yeni Entegrasyonu Açıkladı: Daha Hızlı İşlemler... içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar