Blockchain HaberleriKripto Para Haberleri

Coinbase yetkilisinden kripto para açıklaması

ABONE OL:

Coinbase yetkilisi Balaji Srinivasan, kripto paraların son yılların en fazla değer gören ve dikkat çeken araçları olduğu ve insanların artık kripto para denildiği zaman göz bebeklerinin açıldığına değinerek, kripto paraların 2018 yılında teknolojinin gözbebeği olduğunu açıkladı. Bitcoin sayesinde kripto paraların son derece verimli olarak adından bahsettirmeye başladığına değinen Coinbase yetkilisi Balaji Srinivasan, bu yönü ile kripto para sahiplerinin son derece olumlu sonuçlar gördüklerini ve daha fazla kripto para isminin yayılmasını sağladığını belirtti.

kripto paralar artık teknolojinin en fazla değerli gördüğü konulardan bir tanesi oldu. teknolojinin yeni gözbebeği olan kripto paraların dışında google cloud tarafından blockchain teknolojisi deneniyor olması ve bu teknoloji hakkında yeni bir takım gelişmeler yaşanıyor olması yatırımcılara oldukça fazla güven veren duygulardan bir tanesi. blockchain teknolojisinin birkaç yıl içerisinde daha fazla gelişmesi ve ilgi görmeye başlamış olması teknoloji dünyasında daha fazla ilgi görmesine sebep olacak.

-Coinbase yetkilisi Balaji Srinivasan-

Blockcain teknolojisinin son derece fazla değer görüyor olması ve gelecekte daha fazla ilgi görmesi sayesinde devletler tarafından daha çok dikkate alınacak olması ve yasal önlemler alınacak olması ile güvenlik konularında bir takım adımların hemen atılmasına sebep olacak. Kripto paralar kadar zincir teknolojisinin oldukça fazla etkili olmaya başladığı teknoloji dünyasında zincir teknolojisinin apayrı bir yeri bulunurken, bu yeri gelecekte hastaneler ve kamu kurumlarında zincir teknolojisinin kullanılmaya başlaması ile birlikte çok daha fazla adından söz ettirecek olduğu belirtilmekte. Bitcoin sahibi olan insanların sayısının artması ve benzer olarak zincir teknolojisi konusunda adımlar atılacak olması geleceğin teknoloji dünyasında adından sürekli olarak söz ettirecek olduğu artık kesin hale gelmiş durumda.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Bitcoin’in Aktif Arzı 6 Ayın En Düşük Seviyesine Ulaştı

Blockchain teknolojisi an itibari ile tüm dünyada yasal engellere tabi değil.

Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu