Bitcoin Haberleri

Coinbase’de Chainlink İşlem Hacmi Bitcoin’i Geçti

Dün Coinbase’de Chainlink (LINK) rekor hacimler gördü ve Bitcoin’i bile geride bıraktı.

Coinbase’de Chainlink Ticaret Hacmi:

DeFi pazarının patlamasıyla ve merkezi olmayan oracle’lara olan talebin artmasıyla Chainlink’in LINK tokenlari de borsalarda büyük hacimlere ulaşıyor. Yatırımcılar, token değerini tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 14 doların üzerine çıkardı ve LINK geçtiğimiz ay neredeyse %100 arttı.

Dün Messari verilerine göre, Chainlink hacimleri ABD merkezli kripto borsası Coinbase’de Bitcoin hacmini gölgede bıraktı. LINK hacimleri Coinbase’de yaklaşık 163 milyon dolardaydı ve aynı zamanda Bitcoin’in hacim 96 milyon dolardan biraz daha fazlaydı. LINK ve BTC hacimleri arasında %70’in üzerinde bir fark oluştu. Bundan önce Coinbase’de hiçbir altcoin Bitcoin hacmini geçmedi.

Coinbase'de Chainlink İşlem Hacmi Bitcoin'i Geçti - Koinbox.Net

TradingView LINK fiyat: http://tradingview.com/symbols/LINKUSD/

Bununla birlikte, LINK’in tüm kripto para borsalarından gelen genel küresel hacimleri, Bitcoin’in sadece bir parçası olarak kaldı. Bitcoin’in toplam piyasa hacmi 17,63 milyar dolardayken LINK’in toplam piyasa hacmi olan sadece 3,3 milyar dolarda kaldı. LINK ve BTC toplam hacimleri arasında %83’lük bir fark oluştu. Hacimlerde ki bu artış, Chainlink’in yeni bir kripto para yatırımcı grubunu kendine çektiğini ve ABD perakende kitlesine ulaştığını gösterdi.

Bu arada, piyasa değerine göre altıncı en büyük kripto para LINK yalnızca geçen hafta %68 oranında değer kazandı. 2020’de, Bitcoin’in %61 fiyat artışına kıyasla LINK yatırımcılara %700’ün üzerinde getiri sağladı. Ayrıca, IntoTheBlock verilerine göre 184,330’dan fazla LINK adresi artık yatırımlarından kar elde ediyor.

“Chainlink (LINK) Fiyat Analizi 10 Ağustos 2020” adlı teknik analizimizi okumak için: https://www.koinbox.net/chainlink-link-fiyat-analizi-10-agustos-2020/

İçeriğimize Puan Vererek Bize Destek Olur musunuz?
[Toplam oy: 0 Puan: 0]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün