Altcoin Haberleri

Coinbase’den Dogecoin Yatırımcılarını Sevindirecek Açıklama Geldi

Şaka parası olarak piyasadaki yerini alan ve yakın geçmişte büyük sükse yaratmayı başaran Dogecoin, dünyanın önde gelen kripto para borsalarında listelenmeye hazırlanıyor. Coinbase de o isimlerden biri ve kısa bir süre önce Dogecoin’i listeleyeceğini açıkladı.

Coinbase şirket Ceo’su Armstrong tarafından yapılan açıklama bu yönde ve Dogecoin yatırımcılarının keyfi yerinde. 8 hafta gibi bir süre istediler ve bu süre zarfında Dogecoin ile ilgili çalışmalar başlatılacak. Şu an için piyasaların en ilgi çekici ve aynı zamanda en eğlenceli para birimi olarak karşımıza çıkan Dogecoin, listelemeye olumlu yanıt verecektir ve hatta bu haber bile onun yükselişine yardımcı oldu diyebiliriz.

0.38 Dolar seviyelerinden 0.43 Dolar’a yükselişi de bunun en somut göstergesi diyebiliriz. Dogecoin, şaka parası olarak piyasada yer aldıktan sonra sosyal mecralarda da çok fazla konuşuldu ancak bu seviyeye ulaşacağı tahmin bile edilmiyordu. Şimdilerde ise birçok yatırımcının göz bebeği haline geldi ve bunun altında yatan en önemli neden ise malum şahıs yani Elon Musk’tır.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  XRP fiyatı %10 değer kazandı: 0.28 Dolar!

Tesla ve Dogecoin İlişkisi Hayata Geçirilecek mi?

Tesla ve Dogecoin

Bitcoin ile Tesla satın alabiliyordunuz fakat kısa bir süre önce Elon Musk bir açıklama yaptı ve bunun kısa bir süreliğine mümkün olmayacağını duyurdu. Artık resmi Tesla sitesinde ödeme kanallarında bitcoin yer almıyor. Peki ya Dogecoin? Elon Musk, Space X çalışmalarında Dogecoin ile ödeme aldığını duyurdu ve bu gelişme belki de yeni bir gelişmenin zeminini hazırlayacaktır.

Sizler de çok iyi biliyorsunuz ki Dogecoin ile yakından ilgilenen ve onun bu denli popüler olmasını sağlayan en önemli isim Elon Musk. Attığı adımların yanı sıra Twitter hesabı aracılığı ile attığı tivitler de Dogecoin’i her daim bir adım daha öne taşıyor. Sık sık gündeme gelen dijital varlık, an itibarıyla bitcoin ve ether ile birlikte en çok konuşulanlar arasında yer alıyor. Dogecoin’e dair var olan gelişmelerin yanı sıra yakın gelecekteki ön görüleri de yine bu mecra aracılığı ile aktarmaya devam ediyor olacağız.

İlgili İçerik: Dogecoin (DOGE) Nasıl Alınır? 5 Adımda Satın Alma Rehberi

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: 1 Puan: 5]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu