Altcoin Haberleri

Coinbase’e 1INCH, ENJ, NKN ve OGN Geliyor!

ABONE OL:

Coinbase Pro platformlarına eklemek için yeni kripto para birimlerini keşfetmeye devam ediyor. Kripto para borsası 7 Nisan Çarşamba günü Coinbase PRO’ya 1INCH, ENJ, NKN ve OGN’nin ekleneceğini duyurdu.

Coinbase Pro dün 1inch (1INCH), Enjin Coin (ENJ), NKN (NKN) ve Origin Token (OGN) kripto paralarını destekleme planlarını duyurdu. Bir blog gönderisinde borsa, müşterilerin bu kripto paraları borsaya göndermeye başlayabileceğini belirtti. Bununla birlikte, likidite koşulları karşılanırsa ticaret 9 Nisan Cuma günü başlayacak.

Coinbase Pro, yeni tokenler için desteği açıklayarak bir gönderide şunlardan bahsetti:

Platformda yeterli miktarda 1INCH, ENJ, NKN, OGN arzı olduğunda, 1INCH-USD, 1INCH-BTC, 1INCH-EUR, 1INCH-GBP, ENJ-USD, ENJ-BTC, NKN-USD, NKN -BTC, OGN-USD ve OGN-BTC sipariş defterleri üç aşamalı bir süreçte çıkacak Bu aşamalar sadece gönderme, sadece limitli emirler ve tam alım satım aşamalarıdır.

Bu kripto paralar henüz ana platform olan Coinbase.com veya Coinbase’in mobil uygulaması tarafından desteklenmiyor. Bu, altcoinler ilk olarak Coinbase Pro’da test edilmesinden sonra ticaret başarısına göre ana platformda listeleneceğini belirtiyor. Bu döngüden geçen en son kripto para ise Cardano (ADA) oldu.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Kripto para birimleri tekrar yükselişe doğru

Coinbase’in ana platformunda listelenen kripto paralar genel olarak bir “Coinbase etkisinden” geçer. Kısaca Coinbase yeni bir kripto parayı listelendikten sonra o kripto para çoğunlukla yatırımcılarına büyük oranda getiri sağlar. Araştırma firması Messari’ye göre listelenen kripto paralar 5 günde ortalama %91 oranında kazanç sağlıyor. Yine de Cardano bu trendi kaçırdı. Yeni tokenler 1INCH, ENJ, NKN ve OGN desteklenmeye başlarsa Coinbase, kullanıcıları bilgilendireceğini açıkladı.

Coinbase Pro liste haberlerine 1INCH, ENJ, NKN ve OGN fiyatları tepki verdi

1INCH, merkezi olmayan bir borsaya güç veren bir Ethereum temelli tokendir. Merkezi olmayan borsalarda takas yapmak için en iyi oranları ve verimli yolları bulur. Duyurudan bu yana, 1INCH 6 doların üzerine çıkarak %25’e değer kazandı.

Aynı zamanda Ethereum tabanlı bir token olan ENJ perakendecilere, kurumlara ve şirketlere NFT’leri kullanma konusunda yardımcı olmayı amaçlıyor. NFT’lerin son günlerdeki yükselişiyle Enjin ekosistemi ve ENJ olağanüstü bir şekilde büyüyor ve performans gösteriyor. Şu anda ENJ %33’e varan yükseliş kaydettikten sonra 3 dolara çıktı.

NKN, eşler arası veri iletimini ve kullanılmayan bant genişliğiyle bağlantıyı destekleyen merkezi olmayan uygulamalar için bir ekosistem oluşturmayı hedefliyor. NKN %60’tan fazla değer kazanarak 0,83 dolara çıktı.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Tayland, Turizmi Desteklemek için Kripto Para Yatırımcılarını Destekleyecek

Origin Token (OGN), merkezi olmayan ve eşler arası piyasalara güç veren Ethereum tabanlı bir tokendir. Şu anda OGN %40 değer kazandı ve 3,34 dolar civarında işlem görüyor.

Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu