Altcoin Haberleri

CoinList Filecoin Tokenlerini Ağustos Ayında Sonra Dağıtacak

ABONE OL:

Token listeleme platformu CoinList, ağın Ağustos ayında planlanan ana ağ çıkışından sonra Filecoin (FIL) tokenlerini dağıtacak.

FIL tokenleri doğrudan yatırımcıların CoinList cüzdanlarına dağıtılacak. Ayrıca CoinList, ana ağın yayınlanmasından sonra FIL ticaretini de desteklemeyi planlıyor.

CoinList ve Filecoin

https://coinlist.co

Eşler arası merkezi olmayan bir depolama ağı olan Filecoin Protocol Labs tarafından geliştirilmektedir. Ağ başlatıldığında platform kullanıcıların açık bir pazarda depolama alanı satın almalarına ve satmalarına olanak tanıyacak.

Protocol Labs, 2017 yılında SAFT satışı ile 205 milyon doların üzerinde para topladı. CoinList aracılığıyla gerçekleştirilen SAFT satışına 50’den fazla ülkeden 2.100’den fazla doğrulanmış yatırımcının FIL’e yatırım yapmasına izin verdi. FIL ağı o zamandan beri geliştiriliyor ve ilk olarak 2020 Mart ayı için planlanmıştı. Ancak bazı gecikmeler yaşandı. Ağın şimdi Cuma günkü açıklamaya göre Ağustos ayının ortası ile sonu arasında piyasa sürülmesi bekleniyor.

CoinList’in kurucu ortağı ve başkanı Andy Bromberg:

“2017’deki token satışlarından günümüze kadar Filecoin ile uzun süredir devam eden ortaklığımızı sürdürüyoruz ve FIL ticaretini desteklemeyi düşünüyoruz.”

Yatırımcılar FIL tokenlerini CoinList cüzdanlarında aldıktan sonra, beyanname uyarınca kripto paralarının kendi kendine saklanması da dahil olmak üzere çeşitli saklama çözümleri seçme seçeneğine sahip olacaklar.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Son dakika! Bu hafta dikkat edilmesi gereken altcoinlerin listesi açıklandı

“Herkes Coinbase’den 9 Dolarlık Bedava COMP Kazanabilir” adlı haberimizi okumak için: https://www.koinbox.net/coinbase-9-dolarlik-bedava-comp/

Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu