CoinMarketCap’a en iyi alternatifler

3 Dakikada Okunabilir


CoinRateCap

CoinRateCap platformu çok fazla ilgi toplamış olmayabilir ve CMC’ye göre çok daha az kullanılıyor olabilir, CRC CMC’ye göre daha fazla bilgi sunabilir ve daha farklı kripto para verilerini sunabilir. Arayüz çok temiz ve duyarlı görünüyor ve yazma zamanında 2.000’in üzerinde kripto paranın CRC’de özel olarak destek gördüğü ve değerinin sürekli güncellendiği biliniyor. Özel detaylı bilgi isteyenler için yeterli olmasa da, ortalama kripto meraklıları bu platformda ihtiyaç duyduklarını bulacaklardır.

BitInfoCharts

Her ne kadar BitInfoCharts yeni olmasa da, herhangi bir kripto para izleme çözümünün çoğu zaman bu konuda adından pek fazla iyi veya kötü söz ettiremediği reklam çalışmalarının başarılı olmadığı bir kripto para fiyat takip platformu olarak bilinmekte. Buna rağmen, en iyi kripto para birimleri ve bazı alternatif pazarlar için gerçekleri ve rakamları kontrol etmeye değer değil gibi görünse de çok fazla gereksinimi olmayan kripto para yatırımcıları bazen BitInfoCharts sitesinden de kripto paralar hakkında merak ettikleri verileri takip edebilirler. Çoğu CMC kullanıcısına biraz daha tuhaf görünüyor, ancak aynı zamanda kullanışlı bir sayfa aracılığıyla birçok hayati ayrıntı sunuyor. Daha fazla kripto para eklendiğinde, bu platform kolayca daha başarılı hale gelebilirdi, ancak genel yerleşim için de bir yenileme ihtiyacı olabilir.

OnChainFX

OnChainFX web sitesinde, acemi kullanıcılar veya kripto para birimine dahil olmayan kişiler için biraz zorlayıcı olabilecek bir bilgi birikim deryası var. Sıralama projeleri metodu biraz sıra dışı, ancak herkes sağdaki seçenekleri nasıl yapılandırdıklarına bağlı olarak daha farklı bir proje ve tasarım görünüş seçeneği seçme hakkına sahipler. Bu platform aynı zamanda bazı kullanıcıların takdir edeceği en iyi kazancı ve kaybedenleri izlemekte. Sitenin mobil versiyonunun bir noktada bir revizyona ihtiyacı olabilir ve bilgi bolluğu yeni başlayanlar için oldukça kafa karıştırıcı olabilir.

CryptoCompare

Çeşitli kripto para birimlerini ve ilgili bilgileri izleyen “eski” platformlardan biri CryptoCompare’dir. Sadece kripto para bilgilerini takip etmekle kalmaz, aynı zamanda ayrıntılı işlem hacmi ve uygun cüzdanlarla ilgili bilgileri içerir. 1.000’den fazla para birimi desteklenir, ancak kullanıcıların tam olarak aradıkları genel bakışa sahip olmaları biraz zor olabilir ve tasarım olarak CoinMarketCap, CryptoCompare’den çok daha başarılı bir platform olarak tasarım anlamında ve hız konusunda çok daha başarılıdır. Çok farklı şekillerde yararlı bir kripto para birimi bilgisi kaynağı olan CryptoCompare, kripto paralar hakkında bilgi sahibi olmayanlara bazı ayrıntılı bilgiler verebileceği için bazı temel bilgilere sahip olan ve başka bilgiye sahip olmayanlar için zor olabilir..

CoinGecko

Kimse inkar etmeyecek CoinGecko, bugün piyasadaki en kapsamlı kripto paraları izleme platformlarından biridir. Tüm büyük pazarlara, geliştirici faaliyetlerine ve hatta birçok kripto para takip platformunca gözden kaçırılan bir faktör olan kamu duyarlılığına genel bir bakış sunar. Metriklere olan güçlü odakları ve mümkün olduğu kadar çok para birimini desteklemesi, platforma çok sağlam bir ün kazandırdı. Arabirim, tercihlerine bağlı olarak isabetli bir şekilde görünmesine rağmen, genel bilgiler kısa ve öz bir şekilde sunulur. Bilgilerin kısa ve öz bir şekilde sunulması kripto para yatırımcıları için en çok istedikleri bilgi olduğu için kripto para sahiplerinin CoinMarketCap yerine CoinGecko sitesinden tüm kripto para bilgilerini takip etmesi bazı olanaklar sağlamaktadır. Kripto para birimleri ile ilgili olarak yapılan tüm çalışmalarda en fazla ilgi gören kripto para platformları arasında CoinGecko ilk sıralarda olmayı her zaman başarabilecek güçtedir.


İçeriğe Nasıl Tepki Verdiniz?

Kızgın Kızgın
403
Kızgın
Şaşkın Şaşkın
403
Şaşkın
Lol Lol
121
Lol
Harika Harika
403
Harika
Korkunç Korkunç
363
Korkunç
Ali Gülle
Hayatımın büyük bir kısmını geçirdiğim İstanbul'dan hemen sonra Avrupa'ya taşınmam ile kripto para sahibi olmam aynı zamana denk geliyor. Avrupa'da kripto paraların daha fazla insana ulaşması ve daha fazla insanın bilgi sahibi olması için buradayım.
error: Kopyalama Engellendi!