Analizler

Compound (COMP) Fiyat Analizi: Yükseliş Devam Edecek mi?

Compound (COMP) fiyatı günlük olarak %4,23 değer kazandı ve hala da yükseliyor. Buna karşılık, COMP / BTC çifti de yükseliş hareketi gösteriyor. Yine de Compound (COMP) teknik göstergeleri fiyatın konsolide olacağının sinyalini veriyor. Yılın başından itibaren Compound (COMP) %450’nin üzerinde değer kazandı.

Compound (COMP) Yatırımı Yapılır mı?

Compound (COMP), kullanıcıların platform tarafından desteklenen birkaç havuzdan biri kullanarak kripto para birimleri üzerinden faiz kazanmalarına olanak tanıyan bir DeFi borç verme protokolüdür. Compound, 2017 yılında Robert Leshner ve Geoffrey Hayes tarafından kuruldu. Her ikisi de başarılı şirketler yürütme konusunda geniş deneyimli isimlerdir. Compound (COMP) kurucuları hala şirketin geliştirici laboratuarlarında ana pozisyonlarında çalışmaya devam ediyor.

Bu yılın başından itibaren COMP fiyatı %450’den daha fazla değer kazandı. Compound (COMP) fiyatı ilk çıktığından günümüze kadar %553’lük bir yatırım getirisi sağladı. Compound (COMP) fiyatı geçmişte büyük bir getiri sağlamıştır ve gelecekte de aynı şeyi yapmaya devam edebilir.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Piyasalar sarsıldı! Altın, Euro ve Dolar ne durumda?

Teknik Göstergeler COMP Fiyatında Konsolidasyon Olacak Diyor

Compound’un haftalık teknik grafiği yükseliş eğilimi olduğunu gösteriyor. COMP fiyatı günlük zaman diliminde ise konsolide bir ivme içindedir. Compound (COMP) fiyatı için direnç 750 dolarda yer alıyor. Aşağıda yönde ise ana destek 550 dolarda bulunuyor. Fiyat hala 50 ve 100 Hareketli Ortalamanın üzerinde işlem görüyor. 50MA seviyesi 462.2 dolarda olduğundan geçici bir destek görevi görüyor. Günlük zaman diliminde ise Compound (COMP) bir yükseliş modeli oluşturdu. Fiyat 700 doların üzerine bir sıçrama yaparsa 1.000 dolara yükselebilir, aynı yükseliş hareketini COMP / BTC çiftinde de yaşanabilir.

Compound (COMP) RSI verileri ise piyasasın boğa olduğunu gösteriyor. Compound (COMP) hala aşırı satın alım bölgesinde, 69 puanda yer alıyor. RSI’da olumlu bir trend oluşumu var ve bu da fiyat için olumlu bir hava yaratıyor. RSI, fiyatın için yükseliş hareketinde olduğunu gösteriyor.

Compound (COMP) Nedir, Nasıl Alınır?

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu