Altcoin Haberleri

Compound, DeFi Büyümeye Devam Ederken %15 Arttı

ABONE OL:

Merkezi olmayan finans (DeFi) hız kazanmaya devam ederken, Compound (COMP) geçtiğimiz gün güçlü bir yükseliş trendine girdi. CoinMarketCap verilerine göre kripto para, son 24 saatte ABD doları karşısında %15 değer kazandı. Aynı zaman diliminde hem Bitcoin hem de Ethereum yaklaşık %2,5 oranında değer kazandı.

DeFi kripto paraların rallisi, COMP’u tüm zamanların en yüksek seviyesinden yaklaşık %70 oranında düşüren ve haftalarca süren bir ayı trendine girdikten sonra geldi.

Analistler, Ethereum tabanlı altcoin’in önümüzdeki haftalarda daha da yükselmesini bekliyor. Yine de diğer DeFi projeleri endüstriye katıldıkça COMP’un değerinden şüphe duyanlar da var.

Ethereum Tabanlı Compound %15 Değer Kazandı

COMP geçen hafta 120 dolara düştükten sonra, birkaç haftanın en yüksek seviyelerine doğru 190 doların hemen altına yükseldi. Analistler, Ethereum tabanlı altcoinin şu anda daha fazla yükselişin göstergesi olan güçlü sinyalleri verdiğini söylüyor.

Tarihsel olarak kendini doğrulamış bir analist (SmartContracter) aşağıdaki grafiği paylaştı ve “%68 düşüşün ardından haftalık mumu yutan yükselişte (bullish engulfing) satın alın ve daha sonra endişelenin” dedi.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Altcoin Fiyat Analizi LTC, EOS ve DOGE: 31 Temmuz 2020

“Bullish engulfing” bir varlığın fiyatı daha önceki mum üzerinde oluşan kayıpları “yutmayı” başardığında yükseliş trendlerinde veya trendlerin tersine dönmelerinde görülen bir ders kitabı ticaret işaretidir.

TradingView COMP fiyat: https://www.tradingview.com/symbols/COMPUSD/

Bu iyimserlik, Compound’un temel direnç seviyelerinin üzerine çıktığını belirten diğer yorumcular tarafından da desteklenmiştir.

“Kripto Para Piyasa Trendleri Nelerdir?” adlı haberimizi okumak için: https://www.koinbox.net/kripto-para-piyasa-trendleri-nelerdir/

Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu